• benchmark.pl
 • Gry
 • Season Pass do Batman: Arkham Knight będzie drogi, bardzo drogi
Gry

Season Pass do Batman: Arkham Knight będzie drogi, bardzo drogi

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
15 komentarzy Dyskutuj z nami

Pocieszające może być jedynie to, że ma być on bogaty i zapewniać nowe elementy do gry przez pół roku.

Batman: Arkham Knight gra

Dotychczasowe informacje dotyczące Batman: Arkham Knight mogły się podobać. Najnowsze budzą już jednak nieco bardziej mieszane uczucia.

Producent pochwalił się, iż gra doczeka się Przepustki Sezonowej. Nie jest to wprawdzie szczególnie zaskakujące, ponieważ w dzisiejszych czasach stało się normą, ale nie sam fakt jej obecności jest najważniejszy. Na pierwszy plan wysuwa się bowiem jej cena.

Season Pass do Batman: Arkham Knight wyceniony został na 32,99 funtów. Jeśli dodać tutaj, że sama gra kosztuje 54,99 funtów w przypadku wersji konsolowych i 34,99 funtów na PC widać, iż Przepustka Sezonowa to wydatek naprawdę bardzo duży.

Pocieszające może być jedynie to, że ma być ona bogata i zapewniać nowe elementy do gry przez pół roku. Dokładna zawartość nie została ujawniona, ale padają wzmianki o dodatkowych misjach, nowych przeciwnikach, skórkach do Batmobilu czy trasach wyścigowych.

W ciągu kilku dni poznać powinniśmy polską cenę Przepustki Sezonowej do Batman: Arkham Knight, ale nie należy spodziewać się chyba, że będzie ona dużo bardziej atrakcyjna.

Źródło: eurogamer.net, comingsoon

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Trochę już przesadzają. Dwa razy za jedną grę płacić.
  23
 • avatar
  bhaal1982
  Kiedy słyszę Season Pass to mi się nóż otwiera w kieszeni... Dodatkowo płatne DLC i inne rzeczy tylko po to żeby więcej kasy z nas ściągnąć aaaa !
  Jeśli chodzi o Funty i wypłatę w UK to co to dla takiego Brytyjczyka ?
  U nas natomiast gdzie zarobki 5x mniejsze a trzeba 5x więcej wydać żeby mieć taki Season Pass... krew mnie zalewa ! i dziwią się że w Polsce tyle piractwa :\
  12
 • avatar
  Sharimsejn
  Ludzie ich tego nauczyli ;)
 • avatar
  Konto usunięte
  Piraciki dadzą radę pozdro;)
 • avatar
  Kadzidło
  Nic nie przesadzają, dopóki ludzie się nie ogarną i nie będą płacić za odgrzewane CODlety co roku, to sytuacja może się zmienić, ale na gorsze, tj inni producenci pójdą po łatwą kasę i skończy się tym że fanboje będą się przekrzykiwać, która gra jest lepsza mimo, że jedyne czym będą się różnić te gry to tytuł.
 • avatar
  Konto usunięte
  Nawiasem mówiąc to ceny gier na PC są niemal identyczne jak te na konsolach (za granicą) w większości. Dla przykładu FC4 gdzie cena 39 funciszy na PS4 i 38 funciszy na PC
 • avatar
  Nodi9899
  Pewnie, niech ludzie kupują, a za kilkanaście lat będę opowiadał synowi: "Kiedyś to DLC były tańsze od samej gry..."
 • avatar
  prime27pl
  pojechali po bandzie , przepustka droższa od gry...
  -1
 • avatar
  DreamerDream
  Mieć ino nadzieje, że nie wykręcą tego samego numeru co Gearbox. Season Pass nie zawierał wiele DLC, a co śmieszniejsze (tak, że aż się chce płakać) to GOTY też nie zawierała wszystkich DLC..... jeśli zrobili by też tak w Batmanie to dopiero by się gracze wkurzyli... a nie wybaczcie i tak by je kupili bo gracze to hipokryci. Narzekają na DLC a i tak je kupują i mają pretensje, że coraz bardziej twórcy kroją gre....