• benchmark.pl
 • Gry
 • Season Pass do Batman: Arkham Knight będzie drogi, bardzo drogi
Gry

Season Pass do Batman: Arkham Knight będzie drogi, bardzo drogi

przeczytasz w 1 min.

Pocieszające może być jedynie to, że ma być on bogaty i zapewniać nowe elementy do gry przez pół roku.

Batman: Arkham Knight gra

Dotychczasowe informacje dotyczące Batman: Arkham Knight mogły się podobać. Najnowsze budzą już jednak nieco bardziej mieszane uczucia.

Producent pochwalił się, iż gra doczeka się Przepustki Sezonowej. Nie jest to wprawdzie szczególnie zaskakujące, ponieważ w dzisiejszych czasach stało się normą, ale nie sam fakt jej obecności jest najważniejszy. Na pierwszy plan wysuwa się bowiem jej cena.

Season Pass do Batman: Arkham Knight wyceniony został na 32,99 funtów. Jeśli dodać tutaj, że sama gra kosztuje 54,99 funtów w przypadku wersji konsolowych i 34,99 funtów na PC widać, iż Przepustka Sezonowa to wydatek naprawdę bardzo duży.

Pocieszające może być jedynie to, że ma być ona bogata i zapewniać nowe elementy do gry przez pół roku. Dokładna zawartość nie została ujawniona, ale padają wzmianki o dodatkowych misjach, nowych przeciwnikach, skórkach do Batmobilu czy trasach wyścigowych.

W ciągu kilku dni poznać powinniśmy polską cenę Przepustki Sezonowej do Batman: Arkham Knight, ale nie należy spodziewać się chyba, że będzie ona dużo bardziej atrakcyjna.

Źródło: eurogamer.net, comingsoon

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  23
  Trochę już przesadzają. Dwa razy za jedną grę płacić.
  • avatar
   bhaal1982
   12
   Kiedy słyszę Season Pass to mi się nóż otwiera w kieszeni... Dodatkowo płatne DLC i inne rzeczy tylko po to żeby więcej kasy z nas ściągnąć aaaa !
   Jeśli chodzi o Funty i wypłatę w UK to co to dla takiego Brytyjczyka ?
   U nas natomiast gdzie zarobki 5x mniejsze a trzeba 5x więcej wydać żeby mieć taki Season Pass... krew mnie zalewa ! i dziwią się że w Polsce tyle piractwa :\
   • avatar
    Sharimsejn
    9
    Ludzie ich tego nauczyli ;)
    • avatar
     Konto usunięte
     3
     Piraciki dadzą radę pozdro;)
     • avatar
      Kadzidło
      2
      Nic nie przesadzają, dopóki ludzie się nie ogarną i nie będą płacić za odgrzewane CODlety co roku, to sytuacja może się zmienić, ale na gorsze, tj inni producenci pójdą po łatwą kasę i skończy się tym że fanboje będą się przekrzykiwać, która gra jest lepsza mimo, że jedyne czym będą się różnić te gry to tytuł.
      • avatar
       Konto usunięte
       2
       Nawiasem mówiąc to ceny gier na PC są niemal identyczne jak te na konsolach (za granicą) w większości. Dla przykładu FC4 gdzie cena 39 funciszy na PS4 i 38 funciszy na PC
       • avatar
        Nodi9899
        1
        Pewnie, niech ludzie kupują, a za kilkanaście lat będę opowiadał synowi: "Kiedyś to DLC były tańsze od samej gry..."
        • avatar
         prime27pl
         -1
         pojechali po bandzie , przepustka droższa od gry...
         • avatar
          DreamerDream
          0
          Mieć ino nadzieje, że nie wykręcą tego samego numeru co Gearbox. Season Pass nie zawierał wiele DLC, a co śmieszniejsze (tak, że aż się chce płakać) to GOTY też nie zawierała wszystkich DLC..... jeśli zrobili by też tak w Batmanie to dopiero by się gracze wkurzyli... a nie wybaczcie i tak by je kupili bo gracze to hipokryci. Narzekają na DLC a i tak je kupują i mają pretensje, że coraz bardziej twórcy kroją gre....