Gry

Seryjne Czyszczenie tuż, tuż - Serial Cleaner z datą premiery [AKT.]

przeczytasz w 1 min.

Ekipa iFun4All ogłosiła oficjalną datę premiery gry Serial Cleaner na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Dzieli nas od niej niecały miesiąc.

News [27.06.2017]: Wiemy już, kiedy będziemy mogli wcielić się w Seryjnego Czyściciela. Twórcy Serial Cleaner, czyli iFun4All, ogłosili, że gra pojawi się na rynku już w przyszłym miesiącu.

Premiera gry Serial Cleaner – 11 lipca

Przynajmniej w wersji na PlayStation 4. Ci bowiem, którzy będą chcieli zagrać na Xbox One albo na pececie, będą musieli wykazać się nieco większą cierpliwością. Taką możliwość otrzymają bowiem dopiero trzy dni później, 14 lipca.

W grze Serial Cleaner, przypomnijmy, naszym zadaniem będzie sprzątanie miejsc zbrodni, tak by policjanci pozostawali bezsilni. Będziemy ukrywać ciała, zacierać ślady i zbierać to, co nieuważni sprawcy pozostawili przy ofiarach. Będziemy Winstonem Wolfe’em świata gier.

Nawiązujący do filmów sensacyjnych z lat 70. ubiegłego stulecia Serial Cleaner to kilka różnych trybów rozgrywki, kampania fabularna oraz 20 wyzwań, zmieniających zasady gry. Więcej na ten temat pisaliśmy całkiem niedawno w newsie Sprawa dla (Seryjnego) Czyściciela.

Seryjny Czyściciel w pudle

Podczas rozgrywki będziemy chcieli uniknąć tego, by Seryjny Czyściciel został zauważony i zatrzymany przez stróżów prawa. I pod tym względem nic się nie zmienia. Zmienia się za to nasza wiedza na temat sposobu dystrybucji. Otóż grę Serial Cleaner kupimy nie tylko w wersji cyfrowej, ale też w pudełkowej.

Tę drugą przygotowuje Techland. Zapowiedział on, że w pudełku – oprócz gry – znajdziemy pocztówki, naklejki, plakat, wizytówkę oraz zawieszki na drzwi. Do tego dojdą jeszcze bonusy cyfrowe: fankit oraz ścieżka dźwiękowa.

Serial Cleaner gra edycja premium

Aktualizacja [28.06.2017]: Jako dopełnienie informacji o dacie premiery na kanale europejskiego oddziału PlayStation pojawił się aktorski zwiastun gry Serial Cleaner. Możecie go obejrzeć poniżej:

Źródło: iFun4All, Eurogamer

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  rekonekcik
  2
  W końcu coś pójdzie w 4K i 60fps a w dodaku może i z HDR'em, na tej kochanej peesczwóreczce sami wiecie kogo.
  • avatar
   darioz
   -8
   Ciekawe po robi się takie gry skoro i tak się nie sprzedadzą? Przecież takiej grafiki nikt już nie chce! Gracze dzisiaj chcą grafiki rodem z Crysisa 3 w każdej grze!!!