Gry

Shadow of the Tomb Raider do wypróbowania za darmo

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
14 komentarzy Dyskutuj z nami

Square Enix postanowiło udostępnić wersję testową (trial). Z komunikatu wydawcy dowiadujemy się, iż możliwe jest tutaj sprawdzenie początkowych etapów rozgrywki.

Nie będzie przesadą stwierdzenie, iż Shadow of the Tomb Raider to bardzo dobra gra. Jeśli jednak nie dajecie wiary opiniom recenzentów i innych graczy to zapewne chcielibyście przed ewentualnym zakupem samemu posmakować rozgrywki. Jest na to szansa.

Square Enix postanowiło udostępnić wersję testową (trial). Z niespodzianki skorzystać mogą posiadacze wszystkich platform docelowych Shadow of the Tomb Raider, a więc komputerów oraz konsol Xbox One i PlayStation 4. Zainteresowani znajdą stosowne linki do pobrania wersji testowej na oficjalnej stronie gry.

Z komunikatu wydawcy dowiadujemy się, iż możliwe jest tutaj sprawdzenie początkowych etapów rozgrywki. Można będzie zachować osiągnięte postępy i zrobić z nich użytek w przypadku zdecydowania się na zakup pełnej wersji gry.


Premiera Shadow of the Tomb Raider miała miejsce 14 września. Więcej informacji na temat gry znajdziecie w naszej recenzji.

Źródło: Tomb Raider

marketplace

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  obcypl
  Dali demo po złamaniu Denuovo... jak zwykle z ręką w nocniku...
  7
 • avatar
  Konto usunięte
  Dobry joke pewnie dali demo gry tylko dlatego że została złamana i pobrana przez tysiące osób z torrentów to przecież jest już żenujące co sie dzieje.Kiedyś dema gier to była oczywista oczywistość a dziś prasa tworzy specjalne artykuły ze wyszło demo czy trial jakiejś gry jakby to była super sensacja.Branża gier cofa sie w rozwoju brak dem,dema po kilku miesiacach od premiery pełnej gry,dema złamanych gier, to wszystko to istna komedia i do tego wiecej energi ładują w zabezpieczenia gier niz w tworzenie dobrych gier i wychodzą takie buble jak np. niedawno wydany JC4 ktore zresztą też zostało złamane na drugi dzień po premierze.Co za czasy wszystko postawione na głowie i w pogoni za forsą.
  3
 • avatar
  pawluto
  Kiedyś dema były przed premierą - teraz kilka miesięcy po premierze...Widocznie gra nie sprzedaje się tak jak oni chcieli.
  2
 • avatar
  Kropeczka
  Super gra. A demo parę miesięcy po premierze to jakiś krzyk rozpaczy
  2
 • avatar
  leon-san
  Wow - dali demo parę miesięcy po premierze.
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  To bardzo dobra gra. Bawiłem się przy niej świetnie, klimat miodzio.
  1
 • avatar
  gormar
  Ile GB trzeba pociągnąć?
  1