Ciekawostki

SID poznał uroki macierzyństwa

przeczytasz w 1 min.

SID przestudiował ziemskie sposoby generowania potomstwa. Nabył też specjalny, naukowy poradnik, którego zasady starał się wprowadzić w życie w Bydgoszczy.

Rozliczne próby uzyskania kosmicznego potomka znanymi ludziom metodami nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. SID decyduje się na zapłodnienie przez zaskoczenie za pośrednictwem swoich bezprzewodowych narządów.

Kosmiczne USG nie pozostawiło złudzeń: trzeba działać – i to szybko. Po dziewięciu kwadransach SID znalazł się w szpitalu na oddziale położniczym. Bardziej doświadczone koleżanki z oddziału ściskają za SIDa kciuki. Mały Sidek przychodzi na świat w atmosferze miłości, łączności i spokoju.

A dziś SID przenosi się do Torunia na spotkanie z dyrekcją pewnego radia. Jak skończy się ta przygoda? Fani SIDa mogą zgadywać na www.sid.dlink.pl

Relacja na żywo na:
http://sidpolska.blip.pl/
oraz
http://www.facebook.com/pages/Sid-w-Polsce/138624746909

źródło: informacja prasowa

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  i po co komu zioło ;-))
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   normalni popaprańcy hehehe
   • avatar
    19arek93
    0
    To całkiem fajne. Jednak wciąż jestem zniesmaczony "akcją" ze stoczną, tym bardziej że sam mieszkam w Gdańsku.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     A co Ci się arku nie podobało w tej akcjihttp://www.youtube.com/watch?v=0WWb2pGR6Rg ? Ja też jestem z Gdańska i nie mam nic przeciwko takim akcjom, moim zdaniem są jak najbardziej na miejscu, w końcu coś sie dzieje.