• benchmark.pl
  • Gry
  • Dobrze przyjęta gra akcji doczeka się premiery na Xbox i Steam
Gry

Dobrze przyjęta gra akcji doczeka się premiery na Xbox i Steam

przeczytasz w 1 min.

Sifu, ciekawa gra akcji skupiająca się na starciach w stylu kung fu, doczeka się debiutu na kolejnych platformach.

Sifu z datą premiery na Xbox oraz Steam

Sifu raczej nie będzie bił rekordów w licznie nominacji do najlepszej gry tego roku, ale studio Sloclap zebrało za tę produkcję sporo komplementów. Bardzo możliwe, że jeszcze ich przybędzie, bo gra już wkrótce doczeka się znacznie szerszej dostępności.

W pierwszej kolejności wydano ją na konsolach PlayStation 5, PlayStation 4 oraz na PC, ale wyłącznie za pośrednictwem Epic Games Store. Nieco później na Nintendo Switch. Jak ogłoszono, w marcu przyszłego roku Sifu zadebiutuje także na Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One oraz na Steam.

Gra dostanie nowy tryb rozgrywki

Jednocześnie zapowiedziano, iż Sifu zostanie rozbudowany o kolejny tryb rozgrywki - Arenas. Ma on obejmować dziewięć nowych map, na których trzeba będzie realizować różnego rodzaju wyzwania i dzięki temu odblokowywać „ogromną partię modyfikatorów, nowe kody i ekskluzywne nowe stroje”.

Będzie też film Sifu

Omawiając losy Sifu warto nadmienić o informacjach, jakie pojawiły się na początku grudnia. Chodzi o fakt, iż Sifu doczeka się filmowej adaptacji. Na szczegóły trzeba poczekać, ale trudno wyobrażać sobie inny obrót spraw niż porcję kina akcji. Tym bardziej, że za scenariusz ma odpowiadać Derek Kolstad zajmujący się w przeszłości między innymi serią John Wick.

Źródło:@SifuGame

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Klops
    0
    Si, ale fu :)