Smartfony

Składany smartfon od Samsunga jeszcze w tym roku

przeczytasz w 1 min.

O tym, iż koreański producent pracuje nad składanym smartfonem mówiło się od dawna. Wkrótce zobaczymy efekty tych wysiłków.

Na rewolucję w postaci elastycznych smartfonów będziemy musieli jeszcze poczekać. Krokiem w ich kierunku mają być jednak urządzenia, które można składać. Prototypy już oglądaliśmy, wkrótce jedna z takich propozycji doczeka się oficjalnej premiery. Samsung to potwierdził.

O tym, iż koreański producent pracuje nad składanym smartfonem mówiło się od dawna. DJ Koh, a więc sam CEO działu mobilnego firmy Samsung zdradził, iż premiery spodziewać możemy się jeszcze w tym roku, najprawdopodobniej  w listopadzie. Dokładna data nie jest znana być może dlatego, iż urządzenie określane jest obecnie jako „prawie gotowe”.

Nie poznaliśmy ostatecznej nazwy. Wcześniejsze przecieki sugerowały, iż będzie to Galaxy F lub Galaxy X. Nie można mieć niestety pewności co do tego, jak prezentować będzie się szykowana przez Koreańczyków propozycja.

Wszystko wskazuje jednak na to, że zastosowany zostanie tu jeden wyświetlacz. Niektóre funkcje działać mają także wtedy, gdy urządzenie będzie złożone. DJ Koh zaznacza, iż klienci muszą poczuć tu prawdziwą innowację i od razu nabrać chęci do zakupu. Mamy zatem nadzieję, że faktycznie zobaczymy coś przełomowego.

Źródło: phonearena, foto - NieuweMobiel.nl

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Michał 06
    8
    ciekawe jaką liczbę zgięć przewidzi producent