• benchmark.pl
 • Gry
 • Ubisoft zaczyna zachwalać grę rodzącą się w wielkich bólach
Gry

Ubisoft zaczyna zachwalać grę rodzącą się w wielkich bólach

przeczytasz w 1 min.

Skull and Bones to projekt, który przysporzył Ubisoftowi niemałych problemów. Czy finalnie przyniesie firmie także nieco pozytywnych komentarzy ze strony graczy? Odpowiedź coraz bliżej.

Ruszła machina promująca Skull and Bones

Skull and Bones zapowiedziano jeszcze w 2017 roku. Nie doczekaliśmy się jednak szybkiej premiery, a doniesienia związane z tym tytułem w większości były bardzo niepokojące. W pewnym momencie wydawało się nawet, że pójdzie on na dno, ostatecznie skończyło się tylko i aż na zresetowaniu prac (informacje na ten temat pojawiły się w sieci w 2020 roku). Sporą, miłą niespodzianką była w związku z tym niedawna prezentacja i towarzyszące jej ogłoszenie o dacie premiery.

I stanowiło to najwyraźniej początek zakrojonej na szerszą skalę kampanii reklamowej. Dziś Ubisoft zaprezentował kolejny zwiastun, pierwszy z całej serii materiałów przybliżających najważniejsze elementy rozgrywki i mających stanowić dla graczy wskazówkę, jak przetrwać na pełnym morzu u schyłku XVII wieku. Tutaj skoncentrowano się na arsenale okrętów, taktyce starć oraz trybie multiplayer.

Skull and Bones - zwiastun Ship's Log #1

Kiedy premiera Skull and Bones?

Aktualnie wszystko wskazuje na to, że Skull and Bones znajduje się na właściwym kursie ku premierze. Również przy okazji publikacji powyższego materiału wideo przypomniano, że gra trafi na rynek 8 listopada.

Skull and Bones zmierza na PC (dostępność za pośrednictwem Epic Games Store i Ubisoft Connect), konsole PlayStation 5, Xbox Series X, Xbox Series S, a także do usługi Google Stadia.

Źródło: Skull and Bones

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pablo11
  1
  Może kupie na Epicu, jak będzie w promocji Wielkanocnej za 20zł. Ma wszelkie predyspozycje. Pochwalam Ubi za próbę zmienienia czegoś w swoich grach. Ale z ilością mechanik, które oferuje ta gra, czyli walki morskie (bez schodzenia na ląd), modowanie statków(ze skórkami), to chyba trochę ciutkę mało, jak na grę, którą pewnie słono wycenią.
  • avatar
   Trakotitek
   0
   Gdyby ta gierka miała pełny tryb dla pojedyńczego gracza (coś jak Black Flag) to byłbym zainteresowany. A tak to phi....
   • avatar
    AUTO6
    0
    Taka gra w sam raz do Game Passa
    • avatar
     Yesusik
     0
     Lepiej jakby się skupili na Beyond Good and Evil 2, bo od 12 lipca 2020 nie pojawiła się żadna aktualizacja, co jest bardzo niepokojące!!! :(