Smartfony

Smartfony z serii Honor X znalazły już 40 mln nabywców

przeczytasz w 1 min.

Ostatni z nich to Honor 7X, który ma szanse stać się największym sprzedażowym hitem. Tym bardziej, że producent planuje aktualizację systemu oraz dodanie funkcji Face ID.

Honor coraz częściej chwali się sprzedażą swoich smartfonów. Nie robi tego bezpodstawnie, w związku z czym nie dziwi bardzo duży optymizm i ambitne plany na kolejne lata. Tym razem przypomniano o serii Honor X.

Sprzedaż jej przedstawicieli przekroczyła w zeszłym miesiącu barierę 40 milionów egzemplarzy. Warto w tym miejscu przypomnieć, że seria Honor X jest z nami od 2014 roku, ale nie należy do szczególnie rozbudowanych. Przez lata doczekała się tylko kilku przedstawicieli. Ostatni z nich to Honor 7X, który ma szanse stać się największym sprzedażowym hitem.

Już wcześniej informowano zresztą o jego świetnym debiucie. Wkrótce atrakcyjność Honor 7X wzrośnie jeszcze bardziej. Producent przygotowuje bowiem aktualizację wprowadzającą system Android 8.0 Oreo z EMUI 8, planuje również wzbogacenie smartfona o funkcję Face ID, która pozwoli na odblokowywanie urządzenia poprzez skanowanie rysów twarzy.

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się o Honor 7X czegoś więcej, z pomocą przyjdzie nasza recenzja.

Źródło: Honor

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!