Gry

Sniper: Ghost Warrior 3 z muzyką Stroińskiego

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
16 komentarzy Dyskutuj z nami

Największa produkcja studia CI Games ma być dopracowana pod każdym względem. Takie podejście może się podobać.

Sniper 3

Jak przyznają sami twórcy Sniper: Ghost Warrior 3 to najambitniejsza gra studia CI Games. Dość wspomnieć, że sama produkcja pochłonie 40 milionów złotych, a kolejne 15 milionów pójdzie na promocję. Zapowiadana jest bardziej dopracowana mechanika, nieliniowa narracja, otwarty świat, mocno urozmaicona rozgrywka oraz przyjemna dla oka oprawa wizualna. Okazuje się, że także warstwa muzyczna stanie najprawdopodobniej na najwyższym poziomie.

Firma CI Games ujawniła, że autorem muzyki do gry Sniper: Ghost Warrior 3 będzie sam Mikołaj Stroiński. Miłośnikom nazwisko to jest z pewnością dobrze znane. To współtwórca utworów do takich gier jak Wiedźmin 3: Dziki Gon czy The Vanishing of Ethan Carter. To właśnie za kompozycje powstałe na rzecz tych projektów Polak otrzymał niedawno trzy nominacje do prestiżowych nagród Hollywood Music in Media Awards.

Sniper 3 Stroiński

„Sniper 3 to absolutnie topowa produkcja z najwyższej półki. Również za jej oprawę muzyczną muszą odpowiadać najlepsi, dlatego bardzo się cieszę, że do zespołu dołącza Mikołaj Stroiński” – powiedział prezes CI Games, Marek Tymiński. Sam kompozytor także skomentował swój udział: „Jest mi niezmiernie miło, że stałem się częścią projektu Sniper: Ghost Warrior 3. Bardzo cieszę się na mojego pierwszego FPS-a w karierze, do tego z tak dobrą i wielowarstwową historią, w której wojna ukazana jest w niejednoznaczny sposób – znajdzie to swoje odzwierciedlenie w narracji muzycznej”.

Gra Sniper: Ghost Warrior 3 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4Xbox One. Premiera zaś planowana jest na przyszłoroczne lato. Szykuje się kolejna świetna produkcja z Polski. Oby tak dalej. Na koniec przypomnijmy sobie jeszcze zwiastun podsumowujący tę produkcję:

Źródło: CI Games

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  rafal12322
  Świetnie ;)
  5
 • avatar
  Gonsiorr
  Nawet chyba to nie pomoże tej serii. Jak dla mnie gry te dają wszystko jak na talerzu co nie pozwala na danie inwencji graczowi.
  -1
 • avatar
  Konto usunięte
  Nie znam człowieka!
  -2
 • avatar
  prime27pl
  2 była niezła więc mam pewne nadzieje co do 3 .
  -2
 • avatar
  krystianbog
  Trzecia część też na CryEngine?
 • avatar
  Konto usunięte
  Najpierw mega udane targi i demo a teraz to, wygląda na to że naprawdę zadbali o wszystko i SGW3 będzie hitem :)
 • avatar
  Konto usunięte
  Świetny kompozytor, dobry ruch ze strony CI - w tym momencie Mikołaj to absolutna klasa światowa i co najważniejsze - POLAK! ;).