Gry komputerowe

W Sniper Elite 3 przeprowadzimy zamach na Hitlera - zwiastun

przeczytasz w 1 min.

Wideo pokazujące przygotowania do "Polowania na Szarego Wilka".

Sniper Elite 3 Hitler

Kto odlicza już dni do premiery Sniper Elite 3: Afrika? Najwięksi fani z pewnością zdążyli się już zdecydować na przedpremierowe zamówienie edycji Premium. W tej, obok wielu interesujących gadżetów kolekcjonerskich, znalazła się także dodatkowa zawartość. Jednym z DLC jest Polowanie na Szarego Wilka – i to właśnie tej misji poświęcony jest najnowszy zwiastun gry.

„Szary Wilk” to kryptonim nadany przez Aliantów wodzowi III Rzeszy Adolfowi Hitlerowi. Słowa „polowanie” z kolei nie trzeba raczej nikomu wyjaśniać. Akcja misji toczy się w 1942 roku, kiedy to Führer wizytuje twierdzę Tobruk. Problem w tym, że Hitlerowi towarzyszy jeden z sobowtórów. Zadanie gracza jest więc jasne, choć zdecydowanie nie proste – musi on zakraść się na stanowisko strzeleckie, poskładać wskazówki i oddać strzał kluczowy dla losów wojny. Cel jest oczywisty – trafić tego prawdziwego Szarego Wilka.

„W "Polowaniu na Szarego Wilka" nigdy nie rozegrasz tej samej akcji - identyfikacja celu, ścieżki dostępu, lokalizacje - wszystko tworzone jest losowo. Jesteś tylko Ty, Twoje umiejętności... i misja do wykonania” – czytamy w zapowiedzi polskiego wydawcy gry, firmy Techland. Brzmi świetnie, zatem przejdźmy do sedna – oto najnowszy zwiastun gry Sniper Elite 3:

Premiera gry Sniper Elite 3: Afrika odbędzie się już 27 czerwca bieżącego roku. Platformami docelowymi są konsole Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360 i PlayStation 3 oraz komputery osobiste. To właśnie z myślą o tych ostatnich powstała edycja Premium. Co warte uwagi – jej cena jest tylko o 30 złotych wyższa od wersji standardowej i kosztuje 149,90 złotych.

Źródło: Techland

Komentarze

23
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  13
  Od kiedy i nazistów salutowało się ręką do skroni. Gdzie słynne wystawienie ręki "Heil Hitler"
  • avatar
   Author
   8
   Taaaa już widze jak żołnierze salutują Hitlerowi od razu dostali by kule w łeb. Tylko pozdrowienie nazistowskie wchodzi tu w gre tym bardziej, ze Hitlera pilnowali tylko zdeklarowani naziści.

   Wołoszański pewnie rzucił by krzesłem w monitor jakby to zobaczył!

   Druga sprawa, że komuniści zabili 3 razy tyle ludzi co Hitler a Stalin nigdy nie był osadzony jak naziści w Norymberdze skutkiem tego, ze komuniści nadal rządzą w Europie.
   • avatar
    stalkerpl
    5
    prędzej uwierzyłbym w polowanie na romla niz hitlera, przecież hitler nigdy nie był w Afryce skoro już nawiązują do historii
    • avatar
     Konto usunięte
     2
     Oby to zadanie było dłuższe i bardziej skomplikowane niż to było w jedynce, bo wydaje mi się że tam było zbyt proste.

     ps. wolałbym "polowanie na Putina" ale to nie ten okres czasowy :(
     • avatar
      daker836
      0
      Były plany aby zabic hitlera i innych wysoko postawionych rangą nazistów przez brytyjskie oddziały specjalne( misja po kryptonimem ratweek) ale alianci doszli do wniosku ze jakby włądze przejeli genarałowie to wojna mogłą by potrwac dłuzej i nie zakonczyc sie wcale zwycienstwem aliantów i stalina
      • avatar
       ciapaty14
       -1
       Jeszcze gry nie ma a już standardowo "DLC SUPER ODJECHANE ! MOŻESZ ZABIĆ TEGO I TAMTEGO! TYLKO DLA FRAJERÓW KTÓRZY CHCĄ ODDAĆ NAM CAŁĄ KASE!"
       • avatar
        wdowa94
        -15
        Coś nie lubią tego Hitlera... Nie rozumiem tego, że to ma być takie fajnie, takie super i oryginalne jak zabijanie jednego z lepszych przywódców XX wieku...

        Już wolałbym ubijać tego sqrwiela Stalina niż Hitlera...