• benchmark.pl
  • Gry
  • Sniper Elite 4 na premierowym zwiastunie - wyczucie czasu to klucz do sukcesu
Gry

Sniper Elite 4 na premierowym zwiastunie - wyczucie czasu to klucz do sukcesu

przeczytasz w 1 min.

Premiera gry Sniper Elite 4 odbędzie się już w najbliższy wtorek. Aby o tym przypomnieć Rebellion publikuje nowy zwiastun.

Ekipa Rebellion zarezerwowała Karlowi Fairburne’owi bilet do Włoch dopiero na Dzień Świętego Walentego. Nie przeszkodziło jej to jednak już dziś opublikować zwiastun przygotowany na premierę Sniper Elite 4.

Wydawałoby się, że o czwartej odsłonie serii Sniper Elite wiemy już wszystko – wszak sześciominutowy filmik nieźle wyczerpał temat – ale Rebellion postanowił jeszcze coś dopowiedzieć. Otóż przesłanie premierowego zwiastuna jest wyraźne: dobre wyczucie czasu to klucz do sukcesu.

Strzelec wyborowy musi być cierpliwy. Choćby i miał leżeć w wysokiej trawie przez cały dzień, wie że ma tylko jedną szansę i musi nacisnąć spust w tej jedynej sekundzie, dającej mu gwarancję powodzenia misji. W Sniper Elite 4 zadanie to ma być o tyle trudniejsze, że oponenci stali się znacznie sprytniejsi. Dla Fairnurne’a nie ma jednak takiego przeciwnika, którego pokonać by się nie dało – przecież jedną z jego ofiar, choć wprawdzie on o tym jeszcze nie wie, jest sam Führer.

Zanim zwiastun, przypomnijmy jeszcze, że Sniper Elite 4 zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4Xbox One. A teraz już, do rzeczy…

Źródło: Rebellion

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    login1969
    1
    Zrobili z tego Rambo.