• benchmark.pl
 • Gry
 • Sniper: Ghost Warrior 3 z trybem Wyzwanie - dla doświadczonych graczy
Gry

Sniper: Ghost Warrior 3 z trybem Wyzwanie - dla doświadczonych graczy

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

CI Games chce sprostać oczekiwaniom także tych graczy, którzy liczą na wysoki poziom trudności.

Wygląda na to, że najbardziej zaprawieni w snajperskich bojach gracze będą mieli się czym wykazać w Sniper: Ghost Warrior 3. Twórcy zapowiedzieli, iż zaimplementowany zostanie tutaj tryb Wyzwanie.

Stanowić ma on odpowiedź na potrzeby wiernych fanów serii, którzy zgłaszali chęć zabawy w trybie z podwyższonym poziomem trudności. Właśnie nim ma być Wyzwanie, gdzie trzeba liczyć się z brakiem interfejsu użytkownika (HUD), zwiększoną czujnością przeciwników i znikającymi znacznikami po użyciu drona zwiadowczego.

„Tryb Wyzwań jest moim ulubionym elementem Sniper Ghost Warrior 3, ponieważ większą wagę przykłada do samych umiejętności gracza, a nie do ułatwień oferowanych przez mechanikę gry. Dobrym przykładem jest użycie drona. Dzięki niemu oznaczymy przeciwników, ale jego przywołaniu markery znikają. Powoduje to konieczność zapamiętania położenia wrogów w obrębie  posterunków.” – Tomasz Pruski, Senior Level Designer w CI Games

Misje poboczne z aktywnym trybem Wyzwanie przybliża najnowszy materiał wideo.


Warto pamiętać, że prace nad Sniper: Ghost Warrior 3 zostały ukończone. Premiera odbędzie się 25 kwietnia, na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One.

Źródło: CI Games

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Pierwsze słyszę o trybie wyznawanie, ale to dla mnie dobra wiadomość. Nie żebym był nie wiadomo jak świetnym graczem, ale podejrzewam, że skorzystam. :)
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  To jest to na co czekałem! Hardcorowy level trudności dla starych wyjadaczy :) Podczas bety było ciężko pokonać przeciwników, a tu to już będzie moc. W tym trybie sposób rozgrywki warrior odpada
  1
 • avatar
  rejsman
  Oj bardzo mnie ciekawi jak ten tryb będzie wyglądał w rzeczywistości. Jak dla mnie to powinno być coś trudnego, taki weteran. Wiadomo gra jest grą i ma sprawiać przyjemność a nie wkurzać że coś nie wychodzi. Jednak taki tryb powinien mieć to coś. Sam fragment rozgrywki wygląda spoko i mam nadzieję że się nie rozczaruję samą grą.
  1
 • avatar
  Łysy64
  No tryb wyzwań to coś faktycznie nowego czego nigdzie łobuzy nie pisały, teraz gdy już się zbliża Premiera , pokazują perełki w swoim tytule. Nie ładnie tak trzymać ludzi w niepewności:(. Widzę też że gra o niebo lepiej działa, czyli da się jak się chce?
  A zapomniał bym tej misji wcześniej nie pokazywali ?! Bo sobie nie przypominam tego skrawka mapy. Oj będzie co robić, zważywszy na to że GRW mnie zawiódł, powtarzającymi się misjami.
  1
 • avatar
  charusexex
  Faktycznie o tym trybie wyzwań nie było dotąd w ogóle nigdzi emowy. Dobry pomysł i knebel dla marudzących, że "eeee pooznaczani wszyscy, jakie tu ułatwiacze":) Co do działania - istotnie na to wygląda, ze ostro na plus. A tutaj na desr proszę bardzo - kawałek Snipera z juz podłożonym polskim dubbingiem: tak jak myslałem - Stramowski bardzo dobry jest! bitte -> https://www.youtube.com/watch?v=Qpwh31bktdo
  1
 • avatar
  tasioros
  Czyli w tym trybie przeciwnicy nie są już głuchoniemi i niedowidzący?
  -1