Gry

12 minut z grą Sniper: Ghost Warrior - Contracts

przeczytasz w 1 min.

Przy każdej kolejnej odsłonie tej serii zapowiedzi są huczne, a efekt spotyka się z mieszanym przyjęciem. Tym razem jednak wreszcie ma się udać, bo też CI Games postarało się odnaleźć własną ścieżkę. Zobaczcie, jak prezentuje się gra Sniper: Ghost Warrior - Contracts. 

Oczywiście nie zmienia się to, że w grze Sniper: Ghost Warrior - Contracts liczy się przede wszystkim taktyczne myślenie, bezszelestne przemieszczanie się i precyzyjne strzelanie. Tym razem jednak cała rozgrywka jest skoncentrowana wokół tytułowych kontraktów z konkretnymi celami głównymi, dodatkowo płatnymi zadaniami pobocznymi i pełną swobodą, jeśli chodzi o dobór strategii i metod. 

Sniper: Ghost Warrior - Contracts screen

Odsłona z podtytułem Contracts przenosi akcję na mroźną Syberię, gdzie wiele jest osób gotowych zapłacić za głowy innych, ale też wielu jest chętnych do zdobycia tych pieniędzy. Dlatego nie chodzi tylko o to, by zabić, ale też o to, by nie zginąć. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, otrzymamy kasę, którą wykorzystamy do ulepszania naszej broni i zakupu nowoczesnych gadżetów, takich jak drony czy zdalnie sterowane wieżyczki.

Twórcy zapowiadają, że każde zadanie będzie można wykonać na kilka różnych sposobów. Zachwalają też (zwiększający realizm) rozszerzony tryb lunety, system dynamicznego celownika oraz maskę rzeczywistości rozszerzonej. O tym, czy to wszystko rzeczywiście jest tak dobre, przekonamy się już 22 listopada 2019 roku, kiedy to Sniper: Ghost Warrior - Contracts zadebiutuje na PC, PlayStation 4 i Xbox One. 

Na razie możemy zerknąć na zapis rozgrywki…

Sniper: Ghost Warrior - Contracts – gameplay:

Źródło: IGN, CI Games, inf. własna

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    levusek1992
    1
    To na pewno gra na konsole i pc? Wygląda jak na androida :D