Gry

Solidna porcja rozgrywki ze Sniper: Ghost Warrior 3

przeczytasz w 1 min.

Jeśli macie wolne pół godziny to zobaczyć możecie fragmenty jednej z misji w nowej produkcji CI Games.

Premiera Sniper: Ghost Warrior 3 odbędzie się dopiero za kilka miesięcy. Ekipa CI Games cały czas pracuje nad kolejną odsłoną swojej najbardziej rozpoznawalnej serii, co jakiś czas mamy jednak okazje sprawdzić, jak proces ten postępuje.

Wprawdzie sami twórcy nie są szczególnie chętni do publikowania nowych materiałów, ale na szczęście niektórzy decydują się ich w tym wyręczać. Tym razem całkiem solidna porcja rozgrywki wylądowała na kanale Xboxdynasty.

Warto pamiętać, że materiał pochodzi z wciąż dopracowywanej gry, ale mimo tego wygląda dość obiecująco. Rzucić możemy tu okiem na ekwipunek bohatera, a także jego wykorzystanie w praktyce. Prezentowana misja rozgrywa się w porze nocnej.


Sniper: Ghost Warrior 3 dostępny będzie na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One. Obecne plany zakładają premierę 4 kwietnia przyszłego roku.

Źródło: Xboxdynasty

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  TruePerson
  3
  Czekam na tą grę. Jestem mega ciekawy jak wyjdzie. :)
  • avatar
   Helldriver
   3
   A gdzie efektowne bullet time??
   • avatar
    Kenjiro
    1
    90% zawartości tego filmu już było wcześniej pokazywane, teraz tylko pokazano to w wersji niepociętej. Niemniej jednak czekam na tę grę i mam nadzieję, że nie zawiedzie.
    • avatar
     pawlito011
     1
     Mało to snajperskie chodzić po obiekcie z nożem i pistoletem, ale gra ogólnie wygląda bardzo fajnie. Przypomina mi rozgrywką mgsV, ale niestety nawet nie liczę, że sniper będzie choćby w połowie tak dobry jak mgs.
     • avatar
      Helldriver
      1
      Myśle że beda także jakieś zimowe lokacje.
      • avatar
       AntySyjon
       0
       Jeśli to będzie model rozgrywki a-la deus ex, czyli każda misja to taki mini sandbox do zabawy, nawet uboższy o dialogi i jakiś crafting czy rpg-owe drzewka, ale z fajnymi drogami przejścia i poprawnie zrealizowanym SI oraz skradaniem, to będzie to jedna z moich ulubionych gier ever, kocham takie coś. A po grze enemy front wiem że potrafią fajnie zrealizować model strzelania i eksplorowania mapek, oczywiście w EF czuć było budżetowość i brak szlifu ale grało mi się nadzwyczaj fajnie, i przeszedłem to dwa razy bo po prostu spoko się waliło z STG44
       • avatar
        Łysy64
        0
        Bardzo dużo taktyki widać tutaj, rozpoznanie terenu, dobranie ekwipunku, dostosowanie ścieżki zabijania :) , Faktycznie widać wielki postęp w tej grze w szczególności że EF i S2 były średnimi grami. Grało się spoko ale bez rewelki, ta część może to zmienić.
        • avatar
         rejsman
         0
         Jeżeli o mnie chodzi to sam gameplay wygląda bardzo fajnie i jest na czym oko zawiesić. Wspinaczka i strzelanie ze snajperki prezentuje się bardzo fajnie i jetem ciekawy jak to będzie wyglądało w rzeczywistości. Tutaj niby fragment gry ale przecież jeszcze jest trochę czasu na poprawienie ewentualnych błędów. Ja czekam na tą grę i cieszę się że po opóźnieniu daty premiery nie zapomnieli o graczach i co jakiś czas wypuszczą nowy materiał odnoście gry.