Ultrabooki

Nowy hybrydowy laptop Sony Vaio zapowiedziany

przeczytasz w 1 min.

Nowy laptop hybrydowy Sony Vaio zostanie zaprezentowany na targach IFA w Berlnie.

Sony Vaio laptop hybrydowy widok

Sony najwyraźniej ma zamiar już wkrótce zaprezentować nowy model Vaio. Premiera nowego laptopa ma nastąpić na odbywających się we wrześniu targach IFA w Berlinie.

Na razie nie wiadomo zbyt wiele na temat nowego Vaio, poza faktem, że będzie to hybryda tabletu i tradycyjnego laptopa. Sony ujawniło na razie jedynie krótkie video, w którym widać kartkę papieru składaną na kilka sposobów ilustrujących tryby w jakich urządzenie będzie mogło pracować.

Będą to właśnie tryb tabletu, laptopa, a także tryb oglądania znany chociażby z Lenovo Yoga. Sony ma już podobne urządzenie – Vaio Duo 11, które jednak umożliwia pracę jedynie w dwóch trybach – tabletu i laptopa. Nowe Vaio będzie więc oferowało dodatkowe możliwości.

Ponieważ wideo nie jest aktualnie dostępne w sieci, prezentujemy zdjęcia poszczególnych trybów pracy nowego Vaio, aby zilustrować jego funkcjonalność.

Sony Vaio laptop hybrydowy tryb tabletu

Sony Vaio laptop hybrydowy tryb laptopa

Sony Vaio laptop hybrydowy tryb viewer

Na razie nie są również znane parametry techniczne urządzenia, ale jak tylko je poznamy, wrócimy do tematu.

Źródło: slashgear, pocket-lint

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    webmaniack
    0
    Dopóki takie urządzenia nie będą w normalnych cenach (tj. ~3000 zł) o sensownej wydajności, to nie ma co się w to "bawić".

    Oczywiście jakby były wydajne, to i 5000 zł można za to dać, ale zazwyczaj są mało wydajne i właśnie tyle kosztują, to większość normalnych ludzi wybierze zwykłego laptopa (lub ewentualnie tańszego ultrabooka)