Gry

Soul Calibur V - informacje i trailer

przeczytasz w 1 min.

Namco Bandai nareszcie ujawnia jakiekolwiek informacje, dotyczące swojej nadchodzącej bijatyki Soul Calibur IV.

Od czasu ujawnienia, że Project Soul pracują nad piątą odsłonągry Soul Calibur musieliśmy trochę poczekać, ale nareszcie jest - informacja prasowa oraz pierwszy "teaser trailer" gry zostały opublikowane przez Namco Bandai. Co też szykują producenci tej kultowej serii, aby pokonać panujące obecnie na rynku nawalanki Mortal Kombat, Street Fighter IV czy Marvel vs Capcom 3?

Póki co, informacji nie ma zbyt wiele. Wiadomo tylko, że akcja gry rozgrywać się będzie dokładnie 17 lat po wydarzeniach z Soul Calibur IV, a głównym wątkiem fabularnym będzie historia Patroklosa, syna Sophitii Alexandry, który odkrywa swe przeznaczenie i musi wziąć udział w ostatecznym starciu dobra ze złem. Walka znów opierać się będzie przede wszystkim na wykorzystaniu broni białej, a twórcy zapowiadają, że Soul Calibur V będzie "jedną z najlepszych bijatyk roku 2012" i że na pewno będzie godną kontynuacją serii. Niepowtarzalna mechanika walki w 3D, świetna grafika, nowe postacie oraz możliwość tworzenia własnych przez Internet - to również ma przekonać fanów do SCV.

 Soul Calibur V wydany zostanie w przyszłym roku, na Xbox 360 oraz PlayStation 3.


Więcej ze strefy gier:

Źródło: Games Press

Komentarze

20
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  PC-towe trolle mogą sobie tylko pomarzyć o takiej grze na blachare.
  • avatar
   hideo
   0
   błąd w zdaniu: Namco Bandai nareszcie ujawnia jakiekolwiek informacje, dotyczące swojej nadchodzącej bijatyki Soul Calibur IV.
   chyba powinno być V
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Skośnookie gówno dla dzieci...
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Tak samo nie wiem jak ludzie mogą oglądać te japońskie anime itp...?
     Masarka...
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Nie ma nic z gamepleya więc co tu komentować? chyba jedynie śmiesznie wyglądającą bliznę na twarzy tego mangodziecka
      • avatar
       Cinas
       0
       W Soula 1 grałem na dreamcaście potem ps2 Od części 1 do 3 można ładnie wszystko na kompie emulować za jakieś 5 lat pewnie 4 i 5 tez się da. Nie ma o co tu walczyć. Tytuł juz kultowy a animie to już rodzaj sztuki japońskiej a jak wiadomo nie każdemu dane aby sztukę zrozumieć. Osobiście wole droższe PC zamiast PC+konsola ale to moje zdanie i nie mam nic do konsolowców