• benchmark.pl
 • Gry
 • Ruszyła przedsprzedaż South Park: Kijek Prawdy - sprawdź cenę
Gry

Ruszyła przedsprzedaż South Park: Kijek Prawdy - sprawdź cenę

przeczytasz w 1 min.

Można już zamawiać wirtualne przygody Cartmana i spółki.

South Park Kijek Prawdy gra

Choć niepozorna, gra South Park: Kijek Prawdy była jedną z najbardziej wyczekiwanych gier ubiegłego roku. Producenci postanowili jednak przesunąć premierę o kilka miesięcy. I tak nowe dzieło studia Obsidian Entertainment stało się jedną z najbardziej wyczekiwanych gier roku bieżącego. Wygląda na to, że planowana na 6 marca premiera jest datą ostateczną. Oficjalnie ruszyła bowiem przedsprzedaż gry na wszystkich trzech platformach – komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360.

Z jakim wydatkiem muszą liczyć się chętni na South Park: Kijek Prawdy? Na szczęście z niewygórowanym. Konsolowa wersja gry w przedsprzedaży została wyceniona na ok. 175-180 złotych, natomiast pecetowcy będą musieli wysupłać jakieś 90 złotych. To jednak ceny edycji pudełkowych – cyfrowa wersja przygód Cartmana i spółki na platformie Steam została wyceniona na 39,99 euro, co po przeliczeniu bliższe jest cenie wersji konsolowej. Trzeba jednak zaznaczyć, że w zestawie nabywcy otrzymają dodatkowo rozszerzenie Ultimate Fellowship Content Pack. To pakiet czterech kostiumów, które poza walorami estetycznymi mają nieść ze sobą także dodatkowe umiejętności bohaterów.

Twórcy gry South Park: Kijek Prawdy przygotowali także edycję kolekcjonerską – Grand Wizard Edition. Edycja ta, poza dodatkiem Ultimate Fellowship Content Pack zawiera także 15-centymetrową figurkę Cartmana oraz mapę. Nie mamy jednak żadnych informacji na temat dostępności tej edycji w Polsce. Za granicą, a konkretnie w Stanach Zjednoczonych, jej cena została ustalona na 79,99 dolarów, a więc około 250 złotych. 

South Park Kijek Prawdy gra edycja kolekcjonerska

Na koniec przypomnijmy, że South Park: Kijek Prawdy to gra z gatunku RPG, która na ekrany monitorów przenosi niezwykle popularną i równie kontrowersyjną kreskówką. Produkcji podjęło się studio Obsidian Entertainment, ale fani serialu nie mają powodów do obaw – projektanci korzystają bowiem z pomocy autorów pierwowzoru. 

Źródło: Ubisoft, SouthPark, DigitalTrends, inf. własna

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Rysiu0192
  4
  Szczerze to jak czasami podobają mi się niektóre odcinki tego "serialu" to tak raczej jakoś gra mnie nie specjalnie pociąga; i w ciąż czekam na coś z rozwiniętą i ciekawą fabułą pokroju
  serii Half-Life ;)
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   troche dużo za side scrollera....


   mam nadzieje że przynajmniej 20 godzin będzie... jak nie ma to nie warto
   • avatar
    wildthink
    1
    No niezłe - niewygórowana cena w wersji na konsole to 180 PLN - jak dobrze, że nie pokarało mnie konsolą.