Internet

SpeedTest - sprawdź prędkość swojego Internetu

przeczytasz w 1 min.

Stabilne i szybkie łącze internetowe to dziś absolutna podstawa. Uruchom nasz SpeedTest i przekonaj się, czy Twój operator i router dają radę. Teraz jest na to najlepszy moment, bo nadchodzą intensywne miesiące.

Jeśli uważnie śledzicie nasze publikacje, to wiecie pewnie, że dostępny jest już benchmarkowy SpeedTest – narzędzie, które pozwala Ci przetestować prędkość Internetu.

Dlaczego to takie ważne? Ano choćby dlatego, że najbliższe miesiące zapowiadają się wyśmienicie: obfitują w premiery nowych filmów i seriali w usługach typu Netflix, w mecze Ligi Mistrzów i Ligi Narodów oraz w debiuty gier, przy których najlepiej bawić się ze znajomymi i nieznajomymi. Do tego wszystkiego przyda się dobry Internet.

Na naszej stronie znajdziesz już SpeedTest, który pozwoli Ci się upewnić, że masz dobre łącze albo też najwyższy czas na zmianę operatora (lub routera). SpeedTest to narzędzie do pomiaru szybkości łącza internetowego. Po wciśnięciu przycisku „START” sprawdzone zostaną kluczowe parametry: prędkość pobierania i wysyłania danych (im więcej, tym lepiej) oraz ping i jitter (im mniej, tym lepiej). 

SpeedTest benchmark

Partnerem tej sekcji jest TP-Link, który pod narzędziem poleca routery z różnych półek cenowych, mogące poprawić jakość połączenia z Internetem (jeśli tylko problemem nie jest sam operator). Już teraz możemy też zapowiedzieć, że wkrótce wystartuje konkurs z nagrodami – śledźcie więc uważnie benchmark.pl i wypatrujcie szczegółowych informacji!

Źródło: inf. własna. Foto: doctor-a/Pixabay (CC0)

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Pawlus
  6
  Lol po tytule myślałem, że benchmark dopiero teraz odkrył speedtesta i chciał się tym niesamowitym faktem podzielić z czytelnikami.
  • avatar
   miedzianek
   1
   Slaby ten bench, jak normalnie pokazuje mi na spedtescie 1000/100 a tutaj 90/50
   • avatar
    lurriel
    1
    Ta strona jest ciezka jak słoń
    Polecam:

    fast.com

    Szybciej chodzi i nie ma reklam
    • avatar
     Gatts-25
     1
     Test tak wiarygodny jak diabli.Przy testach łącza wyciągam 1050Mbps/105Mbps na łączu oczywiście Orange a tutaj tylko tyle - https://zapodaj.net/d2f54937d4411.png.html
     • avatar
      Vendeur
      1
      Dlaczego po raz kolejny dajecie ten sam pseudo artykuł i nie oznaczacie go jako reklamę? Jedynym jego celem jest przeniesienie czytelnika na stronę z reklamami TP-Link... Ładnie to tak?
      • avatar
       crywar
       0
       NIE MOŻNA POŁĄCZYĆ
       Unable to connect to a server at this time. Please try again later.