Internet

SpeedTest - sprawdź prędkość swojego Internetu

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
9 komentarzy Dyskutuj z nami

Stabilne i szybkie łącze internetowe to dziś absolutna podstawa. Uruchom nasz SpeedTest i przekonaj się, czy Twój operator i router dają radę. Teraz jest na to najlepszy moment, bo nadchodzą intensywne miesiące.

Jeśli uważnie śledzicie nasze publikacje, to wiecie pewnie, że dostępny jest już benchmarkowy SpeedTest – narzędzie, które pozwala Ci przetestować prędkość Internetu.

Dlaczego to takie ważne? Ano choćby dlatego, że najbliższe miesiące zapowiadają się wyśmienicie: obfitują w premiery nowych filmów i seriali w usługach typu Netflix, w mecze Ligi Mistrzów i Ligi Narodów oraz w debiuty gier, przy których najlepiej bawić się ze znajomymi i nieznajomymi. Do tego wszystkiego przyda się dobry Internet.

Na naszej stronie znajdziesz już SpeedTest, który pozwoli Ci się upewnić, że masz dobre łącze albo też najwyższy czas na zmianę operatora (lub routera). SpeedTest to narzędzie do pomiaru szybkości łącza internetowego. Po wciśnięciu przycisku „START” sprawdzone zostaną kluczowe parametry: prędkość pobierania i wysyłania danych (im więcej, tym lepiej) oraz ping i jitter (im mniej, tym lepiej). 

SpeedTest benchmark

Partnerem tej sekcji jest TP-Link, który pod narzędziem poleca routery z różnych półek cenowych, mogące poprawić jakość połączenia z Internetem (jeśli tylko problemem nie jest sam operator). Już teraz możemy też zapowiedzieć, że wkrótce wystartuje konkurs z nagrodami – śledźcie więc uważnie benchmark.pl i wypatrujcie szczegółowych informacji!

Źródło: inf. własna. Foto: doctor-a/Pixabay (CC0)

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Pawlus
  Lol po tytule myślałem, że benchmark dopiero teraz odkrył speedtesta i chciał się tym niesamowitym faktem podzielić z czytelnikami.
  6
 • avatar
  miedzianek
  Slaby ten bench, jak normalnie pokazuje mi na spedtescie 1000/100 a tutaj 90/50
  1
 • avatar
  lurriel
  Ta strona jest ciezka jak słoń
  Polecam:

  fast.com

  Szybciej chodzi i nie ma reklam
  1
 • avatar
  Gatts-25
  Test tak wiarygodny jak diabli.Przy testach łącza wyciągam 1050Mbps/105Mbps na łączu oczywiście Orange a tutaj tylko tyle - https://zapodaj.net/d2f54937d4411.png.html
  1
 • avatar
  Vendeur
  Dlaczego po raz kolejny dajecie ten sam pseudo artykuł i nie oznaczacie go jako reklamę? Jedynym jego celem jest przeniesienie czytelnika na stronę z reklamami TP-Link... Ładnie to tak?
  1
 • avatar
  crywar
  NIE MOŻNA POŁĄCZYĆ
  Unable to connect to a server at this time. Please try again later.