Gry PlayStation 4

Spider-Man powstający na wyłączność PS4 zadebiutuje w tym roku

przeczytasz w 1 min.

Sympatyzujecie z przygodami Człowieka-Pająka? Insomniac Games zdaje się szykować naprawdę ambitną grę.

Spider-Man to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych superbohaterów. Nic dziwnego, że gości również w grach, chociaż o wielkich produkcjach mówić raczej nie można. Plan zmiany takiego stanu rzeczy ma Insomniac Games.

Chociaż gra o mało zaskakującym tytule Spider-Man zapowiedziana została już jakiś czas temu, wciąż nie wiemy o niej wiele. Ma być jednak projektem ambitnym, spodziewać powinniśmy się gry akcji z elementami przygodówki, nie powinno zabraknąć parkouru, widowiskowych starć i przyjemnej oprawy wizualnej.

Wkrótce doczekać powinniśmy się większej dawki informacji i materiałów, które pozwolą wstępne oczekiwania potwierdzić. Dowiedzieliśmy się bowiem, iż prace nad grą idą po myśli twórców. Do tego stopnia, że Ryan Penagos z Marvel Digital Media zdradził ważną kwestię. Spider-Man zadebiutować ma w tym roku.

Warto pamiętać, że mowa tu o propozycji powstającej na wyłączność PS4. Na ten moment wystarczać musi nam zwiastun z zeszłorocznych targów E3.


Źródło: vg247, PlayStation EU

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  6
  Wydawałoby się, że mógłby to być pierwszy marvelowski konkurent dla serii Arkham, ale PEGI 12 wskazuje, że jednak nie ma na to szans.
  • avatar
   kitamo
   1
   Wyglada spoko na trailerze, ciekawe jak sam gameplay wyjdzie

   Witaj!

   Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
   Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

   Połącz konto już teraz.

   Zaloguj przez 1Login