Internet

Spotify Premium za złotówkę na 3 miesiące

przeczytasz w 1 min.

Jeśli dotąd nie korzystaliście z usługi Spotify Premium, koniecznie sprawdźcie najnowszą promocję.

Spotify Premium z miesiąca na miesiąc staje się popularniejsze. Z usługi korzystają miliony użytkowników, wciąż się o niej mówi, a wy nadal nie mieliście okazji sprawdzić jej w akcji? Wygląda na to, że ta promocja została przygotowana dla was.

99 groszy za 3 miesiące subskrypcji Spotify Premium to naprawdę atrakcyjna oferta, biorąc pod uwagę, że bez promocji musielibyśmy zapłacić prawie 60 złotych. Warto więc się zdecydować – to szansa na sprawdzenie, jak działa usługa oraz dostęp do ciekawego katalogu utworów, w sam raz na wakacyjne imprezy.

Musicie być jednak świadomi dwóch spraw. Po pierwsze, promocja ta została przygotowana wyłącznie dla użytkowników, którzy nigdy wcześniej nie korzystali ze Spotify Premium. Po drugie, musicie przy rejestracji podać swoje dane płatnicze oraz wyrazić zgodę na automatyczne przejście na umowę na czas nieokreślony po zakończeniu promocji. Spokojnie jednak – w każdym momencie możliwe jest anulowanie subskrypcji. 

Co daje abonament Premium? Przede wszystkim dostęp do obszernego katalogu utworów w wysokiej jakości oraz możliwość pobierania muzyki do odsłuchu offline. Dodatkowo, subskrybenci mogą korzystać z serwisu wolnego od jakichkolwiek reklam. Aby skorzystać z promocji, odwiedźcie oficjalną stronę Spotify.

Źródło: Spotify

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Dla tych co już wcześniej założyli konto to są 3 miesiące za 19,99 zł, więc też spoko.
  • avatar
   Satanski
   1
   No i w wersji premium na urządzeniach mobilnych można słuchać utworów w dowolnej kolejności, a nie losowo pomieszanych.
   • avatar
    StartX_pl
    1
    Jest haczyk w umowie, że jeśli wypróbuję za 99groszy to później będę zobowiązany do dalszego korzystania po wyższych kosztach?
    • avatar
     vetix0
     0
     Wiadomo do kiedy ma trwać ta promocja?