Ciekawostki

Spotify wprowadza nową kategorię dedykowaną muzyce z gier

przeczytasz w 1 min.

Jeśli macie w pamięci muzykę z jakieś gry to być może znajdziecie ją teraz w nowej kategorii na Spotify.

Spotify nie może narzekać na brak zainteresowania. Twórcy serwisu systematycznie chwalą się kolejnymi pomysłami i trudno oprzeć się wrażeniu, że najnowszy z nich spotka się z bardzo pozytywnym odbiorem.

Nie jest tajemnicą, iż w grach często pojawia się naprawdę dobra, a niekiedy wręcz rewelacyjna ścieżka dźwiękowa. Spotify wychodzi dokładnie z takiego samego założenia i dlatego też zdecydowano się stworzyć nową kategorię dedykowaną właśnie muzyce z gier. Znajdzie się tam wiele interesujących pozycji, w tym soundtracki z chociażby No Man’s Sky, Fallout 4 czy Uncharted 4.

Liczyć można oczywiście na gotowe playlisty, niemniej tutaj zawsze dobrze jest mieć coś do powiedzenia. W związku z tym przewidziano możliwość stworzenia spersonalizowanej playlisty. Przygotowano do tego nawet odpowiednią sekcję na stronie internetowej Spotify.

Nowa kategoria pojawiła się w zakładce Przeglądaj. Skorzystać można z niej na wszystkich platformach wspieranych przez Spotify – komputerach, PlayStation, a także w aplikacjach mobilnych dla iOS i Android.

Źródło: spotify, cnet

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  csr777
  0
  I ponownie nie ma tutaj nic, co mnie interesuje, a słucham bardzo dużo muzyki z gier :)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   sprawdziłem to i nie ma tam prawie żadnej muzyki z moich ulubionych gier niestety
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Zwłaszcza słabe na maxa i niezapadające w pamięć pitu-pitu z No Man's Sky podpada pod "rewelacyjną ścieżkę dźwiękową" :)
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Jeżeli zależy nam na szybkim uruchamianiu muzyki warto przetestować zaokrąglone ranty ekranu w Galaxy S7 edge. Dają one możliwość odpalenia ulubionych aplikacji w mgnieniu oka i przede wszystkim intuicyjnie bez potrzeby wchodzenia w menu telefonu.