Internet

Spotify wprowadza spersonalizowane playlisty

przeczytasz w 1 min.

Radar premier to nowa funkcja, dzięki której mamy już nigdy nie przegapić najnowszy utworów ulubionych artystów.

Każdy ma prawo do tego, by słuchać tego, co mu w duszy gra. Spotify zaś chce sprawić, by odnajdywanie takiej muzyki było prostsze niż kiedykolwiek. Poznajcie funkcję Radar premier.

Radar premier to system list odtwarzania dostosowanych do muzycznych preferencji konkretnego użytkownika. Jeśli macie swoich ulubionych artystów, dzięki nowej funkcji nigdy nie przegapicie jego najnowszych utworów. Wszystkie najświeższe kawałki waszych idolów pojawią się na jednej playliście.

Nawet dwie godziny nowej muzyki co tydzień, w piątek. Taki jest plan Spotify. Na liście znajdować będą się zarówno nowe utwory najczęściej słuchanych przez nas artystów, jak i wykonawców zbliżonych gatunkowo, którymi możemy się zainteresować. 

„Każdego tygodnia wydawana jest ogromna ilość muzyki, co sprawia, że bycie na bieżąco ze wszystkim co nas interesuje jest praktycznie niemożliwe. Naszym głównym celem było opracowanie możliwie najmniej wymagającego sposobu, który pozwoli fanom odkrywać nową muzykę artystów, którzy mają dla nich największe znaczenie. Udało nam się to osiągnąć tworząc jedną, prostą playlistę” – mówi Matt Ogle ze Spotify.

Nowa funkcja trafia na wszystkie urządzenia i platformy.

Źródło: Spotify

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Odkryj w tym tygodniu działa świetnie, więc czekam z niecierpliwością na Radar premier.
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Na Spotify i wszelkich innych tego typu serwisach najbardziej wkurza (eufemizm) mnie blokada regionalna. Zdaję sobie sprawę, że przy 'legalnej' muzyce regionalizacja występuje. Niektóre płyty nie mają premiery w danym kraju i tyle. I albo jest to zależne od artysty albo wydawcy na jakim rynku i w jakiej wersji utwory się pojawią. Jednakże wkurza mnie to bardzo i często posiłkuję się youtubem albo w domu wrzucam muzykę na telefon.

   Tęsknię za GrooveSharkiem...
   • avatar
    neXt___
    0
    U, to ciekawe. Może w końcu warto zaktualizować wersję 0.9.15.27, której niedługo stuknie dwa lata. Mam nadzieję, że zdołali doprowadzić nowy interfejs do używalności.