• benchmark.pl
 • Gry
 • Groźna wiewiórka podbije Steama? Sprawdź, jak wygląda Squirrel with a Gun
Gry

Groźna wiewiórka podbije Steama? Sprawdź, jak wygląda Squirrel with a Gun

przeczytasz w 1 min.

Może nie jest to Assasin's Creed, GTA czy inne wielkie produkcje, jednak z pewnością podbije serca wielu graczy, którzy potrzebują pewnej odmiany. Co wiemy o Squirrel with a Gun?

Eksploracja świata i strzelanie

Gry, w których głównym bohaterem jest zwierzątko, nie powinny już zaskakiwać - warto wspomnieć chociażby o wysoko ocenianej produkcji Stray, gdzie wcielamy się w kota. Jednak bardziej nietypowym bohaterem wydaje się wiewiórka. I to nie byle jaka, bo... taka, która ma broń i potrafi strzelać do ludzi.

Squirrel with a Gun to produkcja, nad którą pracuje Dan DeEntremont, zbudowana na silniku Unreal Engine 5. Jak prezentuje się na ten moment gra, możecie sprawdzić na poniższym materiale:

Gra polega głównie na eksploracji świata oraz strzelaniu. Tytułowy bohater musi bronić się przed atakami tajemniczych agentów, korzystając z normalnego rozmiaru pistoletów. W trakcie rozgrywki można parować ataki, rozbrajać wrogów i korzystać z odrzutu broni, by latać w powietrzu i pokonywać przepaści. Co ciekawe, wiewiórka może również obrabować mieszkańców z telefonów, ciasta i wielu innych.

Kiedy zadebiutuje Wiewiórka z bronią?

Obecnie niestety nie ma podanego dnia premiery Squirrel with a Gun. Na Steamie pojawiła się informacja, iż data debiutu jest „Dobrym pytaniem". Jeśli zainteresowała was szalona wiewiórka z bronią, możecie śledzić najnowsze informacje o grze na profilu twórcy na Twitterze.

Źródło: steam, twitter

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pablo11
  4
  Oho, szykuje się teraz zalew prostych gier ze zwierzętami w rolach głównych. Stray miał to szczęście, że wyszedł wcześniej.
  • avatar
   PerfectDAY
   3
   W tego typu produkcjach kontent jest przeważnie bardzo płytki więc to raczej gra na jedno podejście. Nie da się jednak ukryć, że wiewiórka z pistoletem większym od siebie wygląda przekomicznie.