Gry

Moce upiora na zwiastunie Śródziemie: Cień Mordoru

przeczytasz w 1 min.

Jak udowadnia ten filmik – moce są naprawdę niemałe i z pewnością każdy z graczy będzie po nie sięgał nie raz.

Środziemie: Cień Mordoru moc

Śródziemie: Cień Mordoru to jedna z tych gier, które naprawdę trudno ocenić przed premierą. Mnóstwo graczy jest zachwyconych, ale równie wiele osób podchodzi do tego tytułu dość sceptycznie. Mimo to wydawca – firma Warner Bros. – nie zamierza szczędzić nam materiałów. Właśnie opublikowany został nowy zwiastun gry.

„The Wraith” to tytuł najnowszego zwiastuna gry Śródziemie: Cień Mordoru. Materiał ten koncentruje się na tzw. mocach upiora, którymi obdarzony został nasz główny bohater – Talion. Jak udowadnia ten filmik – który przy okazji zawiera całkiem sporą dawkę rzeczywistych fragmentów rozgrywki – moce są naprawdę niemałe i z pewnością każdy z graczy będzie po nie sięgał nie raz.

Zanim rozsiądziemy się jednak wygodnie i pozwolimy wciągnąć się temu inspirowanemu powieściami J.R.R. Tolkiena światu, przypomnijmy, że premiera gry Śródziemie: Cień Mordoru planowana jest na  30 września bieżącego roku. Przy czym należy pamiętać, że jest to data dla konsolowców (Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4 i PlayStation 3), jako że w wersji na komputery osobiste gra zadebiutuje 2 dni później.

Źródło: CVG

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sampras
  4
  łał! szkoda, że już nie mam takiego zapału do grania w gry...
  • avatar
   Arek9182
   1
   Jak dla mnie to problemem jest to, że w grach powielane są te same schematy.
   Jakie super moce? Kolorowe światełka i tyle.
   Ciągle remake'y starych gier w wydaniach HD. Też mi nowa era gier czy tam Nekst Genuf...