Gry komputerowe

45 minut z większym i ładniejszym Star Citizen

przeczytasz w 1 min.

Zobaczcie jak prezentuje się gra Star Citizen w wersji Alpha 3.0, która już niedługo powinna zostać udostępniona graczom.

Na konto twórców Star Citizen nie przestają wpływać środki (a do tej pory udało się uzbierać już ponad 156 milionów dolarów). Mają oni więc za co rozwijać swoje dzieło, które lada moment ma doczekać się wydania Alpha 3.0. Podczas targów Gamescom 2017 zaprezentowano, na co tak właściwie czekamy.

Nowy film – przedstawiający właśnie wersję Alpha 3.0 gry Star Citizen – pozwala spojrzeć na lądowanie na planecie i eksplorację jej powierzchni (za pomocą pojazdów), pieszą wędrówkę i walkę… – ogólnie: podstawowe elementy rozgrywki. Zresztą obejrzyjcie to sami:

Co konkretnie wprowadzi aktualizacja, która najprawdopodobniej ujrzy światło dzienne w przyszłym miesiącu? Przede wszystkim możliwość zwiedzania generowanych proceduralnie planet, mnogie opcje interakcji z przedmiotami oraz kilka profesji (kupiec, dostawca, pirat, najemnik i łowca głów).

Choć „3.0” może brzmieć poważnie, tak naprawdę do wydania pełnej wersji Star Citizen jest jeszcze długa droga. Ostatecznie bowiem ma to być „kombajn”, na który złoży się kosmiczna gra akcji, eksploracyjna przygodówka i pierwszoosobowa strzelanina, a na tym wcale nie koniec.

Źródło: PC Gamer, Neptune Games

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  jaredj
  9
  O ile oczywiście w ogóle wyjdzie, w co coraz więcej ludzi zaczyna powątpiewać.
  • avatar
   stach122
   5
   O jednak coś zrobili żeby nie było że nic nie robią :P
   • avatar
    fastfend
    3
    Kto ogląda DevLogi wie ile Ci goście robią aby to wszystko działało. Poziom skomplikowania tejże giery jest ogromny. A jeśli chodzi o niedowiarków powstania tej gry wystarczy popatrzeć na to jak SC działał kiedyś, a jak teraz. Nic nie władowałem w tą grę ale pokładam w niej ogromne nadzieje zwłaszcza po ostatnich akcjach EA, która zniszczyła markę ME
    • avatar
     Kynareth
     2
     Te nowości to i tak za mało, biorąc pod uwagę że nad grą pracują 5 lat.
     • avatar
      raffal81
      1
      https://www.youtube.com/watch?v=Gf1WT8VEZxk

      ;]
      • avatar
       marcin_kg
       0
       Twórcy gry pieniądze ze zbiórek już dawno przetransferowali na Kajmany i tylko mydlą oczy, że nadal pracują nad grą.
       • avatar
        Marek2704
        -2
        Zdaje się, że Szanowna Redakcja nie widziała jeszcze pokazu z piątkowego wieczoru z Kolonii.

        P.S. Tak z ciekawości - czy osoby, które wiecznie marudzą pod artykułami o SC wyłożyły chociaż dolara na tą grę? Zakładam że nie i po prostu stoją z boku i marudzą zamiast grać w LOLa czy CSa ;) Takie internetowe kundelki ogrodnika - same nic nie zrobiły, a jeszcze narzekają na tych co coś robią :D
        • avatar
         Konsole Rzondzom
         -3
         720p? Benchmark bicz pliss...