• benchmark.pl
 • Gry
 • Star Wars Battlefront doczeka się wreszcie publicznej prezentacji
Gry

Star Wars Battlefront doczeka się wreszcie publicznej prezentacji

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
15 komentarzy Dyskutuj z nami

Podczas targów Star Wars Celebration będzie miał miejsce pierwszy publiczny pokaz Star Wars Battlefront.

Star Wars Battlefront gra

Wygląda na to, że wreszcie dowiemy się czegoś więcej na temat Star Wars Battlefront. Co więcej, zanosi się na to, że pokazane zostaną fragmenty rozgrywki.

Chociaż od zapowiedzi Star Wars Battlefront minęło już sporo czasy to cały czas jest to projekt bardzo tajemniczy. Producent i wydawca nie chcą o nim mówić, chociaż w zeszłym miesiącu coś w końcu w tej kwestii drgnęło.

Wkrótce będzie jeszcze lepiej, ponieważ EA pochwaliło się, iż podczas targów Star Wars Celebration będzie miał miejsce pierwszy publiczny pokaz Star Wars Battlefront. Impreza odbywać ma się w dniach 16-19 kwietnia, a więc poczekać musimy niespełna miesiąc.

"Nie mogliśmy wyobrazić sobie lepszego i bardziej odpowiedniego miejsca, aby oficjalnie pokazać grę po raz pierwszy, niż wieczór celebrujący wszechświat Gwiezdnych Wojen i legiony fanów, którzy go kochają."

Star Wars: Battlefront pojawić ma się na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One. Premiera gry powinna mieć miejsce pod koniec tego roku.

Źródło: vg247

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  adam6056
  Dowiemy się czy jest na co czekać czy nie
  10
 • avatar
  Dudi4Fr
  Może i będzie na co czekać, ale patrząc na to ze SW Battlefront wyjdzie z pod skrzydeł EA spodziewać się można gry za 60€ (80 w wersji Deluxe) + Premium za kolejne 60€. Pewnie jakieś DLC nie będące wliczone w Season Pass tak ładnie nazwany przez nich Premium... Czyli całość pewnie około 150€ i do tego tak jak w przypadku Dragon Age Inquisition, wersja kolekcjonerska bez gry...
  3
 • avatar
  kremowykac
  Ubisoft i EA skutecznie zniechęcały mnie do kupowania ich gier.
  2
 • avatar
  gieteiks
  Niech to pokazą bo ostatni film promujacy gre wygladal jak render i prawdopodbnie nim byl. Nie licze na cuda, ale gra powinna byc Ok
 • avatar
  Konto usunięte
  literówkę macie w maśle maślanym:

  Chociaż od zapowiedzi Star Wars Battlefront minęło już sporo czasy to cały czas jest to projekt bardzo tajemniczy.