Gry

State of Decay 2 na nowym zwiastunie

przeczytasz w 1 min.

Microsoft opublikował świeżutki zwiastun gry State of Decay 2, będącej jedną z najgorętszych premier tego miesiąca i jednym z najważniejszych tegorocznych „exclusive’ów” na Xbox One. Zobaczcie jak wygląda.

Pierwsza część serii nie zdołała wedrzeć się do zestawienia, w którym wymieniliśmy najlepsze gry na Xbox One, ale kontynuacja ma na to szansę. State of Decay 2 zapowiada się bowiem naprawdę dobrze, a że jest to jedna z najważniejszych tegorocznych premier Microsoftu, postanowił on dość szybko opublikować „zwiastun premierowy”.

Szybko, bo rynkowy debiut gry odbędzie się dopiero za trzy tygodnie, dokładnie: 22 maja. Warto w tym miejscu podkreślić, że tego samego dnia tytuł zasili katalog Xbox Game Pass, czyli usługi dającej dostęp do ponad stu różnych gier bez ograniczeń, za 29 złotych miesięcznie. Stanie się tak, ponieważ (ku uciesze użytkowników) Microsoft uznał, że swoje gry będzie tam wrzucał od razu.

Czym w ogóle jest State of Decay 2? To survivalowa produkcja, w której gracz w pojedynkę lub z innymi osobami próbuje przetrwać w świecie opanowanym przez zombiaków. Będzie trzeba zbudować dobry schron i zastawić pułapki, ale też zadbać o odpowiedni arsenał, gdyby nieumarli zdołali się jednak jakoś do nas dobrać. Liczyć będzie się zatem zmysł taktyczny, ale też zręczność ...i praca zespołowa.

Zanim zwiastun dodajmy jeszcze, że State of Decay 2 będzie jednym z tytułów w programie Xbox Play Anywhere, co oznacza, że wystarczy kupić jeden egzemplarz, by bawić się zarówno na konsoli Xbox One, jak i komputerze z systemem Windows 10 (niedawno poznaliśmy wymagania, jakie musi spełnić ten drugi, by poradzić sobie z nową zombikalipsą od Undead Labs).

State of Decay 2 – „premierowy zwiastun” gry

Aktualnie gra jest dostępna w przedsprzedaży. Cena to 100 złotych bez grosza. Jest też „Ultimate Edition” za 190 zł – z pierwszą częścią serii, możliwością rozpoczęcia zabawy 4 dni wcześniej i z dwoma pakietami DLC. 

Źródło: Dark Side of Gaming, Xbox

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    bodziokrak
    4
    Nie wiem czy tylko ja odnoszę takie wrażenie ale grafa jak sprzed 5 lat, o inteligencji przeciwników też można zapomnieć bo to zombie lezą prosto pod celownik