• benchmark.pl
 • Gry
 • Street Fighter V jest „czymś, czego nikt się nie spodziewa”
Gry

Street Fighter V jest „czymś, czego nikt się nie spodziewa”

przeczytasz w 1 min.

Firma Capcom zapowiada, że piąta odsłona serii może zaskoczyć. Pytanie - to dobrze czy źle?

Street Fighter V

Od momentu zapowiedzi na początku marca, że Street Fighter V ukaże się dopiero w przyszłym roku, firma Capcom przez długi czas milczała. Wreszcie jednak przemówiła.

Yoshinori Ono w rozmowie z magazynem Edge zapowiedział, że Street Fighter V będzie ważnym, nowym rozdziałem w historii serii i coś dla siebie znajdą tu zarówno starzy wyjadacze, jak i nowicjusze. Piąta część będzie „zawierać wszystko czym Street Fighter stał się na przestrzeni lat”, a jednocześnie będzie „czymś, czego nikt się nie spodziewa”.

„Street Fighter V to dla nas wspaniała okazja do stworzenia czegoś na dużo większą skalę. Nad Street Fighter IV pracowaliśmy przez ostatnie siedem lat i gra wciąż jeszcze jest silna, nawet dzisiaj. Dlatego też teraz chcemy stworzyć coś, czego nikt się nie spodziewa. Celem Street Fighter IV było odrodzenie pasji – w Street Fighter V chcemy ją wznieść na wyższy poziom” – powiedział Yoshinori Ono.

Street Fighter V powstaje z myślą o pecetach oraz konsoli PlayStation 4. Firma Capcom ogłosiła jakiś czas temu, że już wkrótce uruchomione zostaną publiczne beta testy, które będą „największym i najbardziej ambitnym programem testowym w historii serii”. Premiera pełnej wersji gry planowana jest natomiast na wiosnę 2016 roku.

Źródło: GameSpot

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  ShifteD
  4
  jest.. samochodówką?
  • avatar
   Wiskas
   0
   Niechce sucharków walić tak z rana ale jak mus to mus.... Ilość graczy online świadczy o mocy danej gry i niestety w przypadku mk9 vs usf4 jest to zazwyczaj 350 vs 1000 ..... Street jest poprostu trudny do opanowania i w tym jego moc.....
   Zobaczymy za rok jak uplasuje sie mk XI vs SF V :)