Mobile

Studiujesz? OnePlus ma dla Ciebie zniżkę

przeczytasz w 1 min.

Producent wystartował z programem, w ramach którego studenci liczyć mogą na 10% zniżki na zakupy w oficjalnym sklepie OnePlus.

W ostatnich dniach bardzo popularne są nawiązania do kończących się wakacjach. Wprawdzie studenci jeszcze przez miesiąc będą się z tego śmiali, ale wkrótce i oni wrócą do swoich obowiązków edukacyjnych. OnePlus ma pomysł, jak im to osłodzić.

Nie jest tajemnicą, że studenci przyzwyczajeni są do różnego rodzaju rabatów, które zresztą bardzo lubią. Z tego też powodu najnowszy pomysł chińskiego producenta powinien im się spodobać. OnePlus wystartował z programem, w ramach którego studenci liczyć mogą na 10% zniżki na zakupy (dowolne, ale z limitem 1 smartfona) w oficjalnym sklepie OnePlus.

Aby skorzystać z oferty potrzebna jest oczywiście rejestracja na stronie producenta. Po przejściu weryfikacji do danego konta przypisywany jest wspomniany rabat. Będzie on ważny przez rok. Co ważne, wykorzystać można go tylko raz. Pełny regulamin można zresztą znaleźć na podlinkowanej stronie.

Jak widać, pojawiają się tutaj istotne ograniczenia, ale mimo tego oferta wydaje się warta uwagi. Producent wykorzystuje ją do przypomnienia szerszej publiczności o OnePlus 5. Jego zdaniem jest to smartfon idealny dla studenta. Zalet rzeczywiście ma sporo, zajrzyjcie do naszej recenzji.


Źródło: OnePlus

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konsole Rzondzom
    0
    Podoba mi się. Zawsze to 10% więcej w alkoholu.