• benchmark.pl
  • Mobile
  • Subskrypcja Muzyka Google Play dla użytkowników urządzeń mobilnych Samsung
Mobile

Subskrypcja Muzyka Google Play dla użytkowników urządzeń mobilnych Samsung

przeczytasz w 1 min.

Samsung zapewnia bezpłatny dostęp do zasobów aplikacji Muzyka Google Play przez 3 miesiące.

Święta już wprawdzie za nami, ale na prezenty liczyć można także po nich. O jeden pokusiła się firma Samsung, a zadowoleni powinni być przede wszystkim miłośnicy muzyki.

Producent postarał się bowiem o 3-miesięczną bezpłatną subskrypcję w aplikacji Muzyka Google Play. Oferta „3 miesiące Muzyki Google Play” przeznaczona jest dla mieszkańców Polski, którzy do 30 kwietnia 2017 roku kupią i aktywują dowolny smartfon lub tablet z logo Samsung. Na szczęście na omawiany prezent liczyć mogą też dotychczasowi użytkownicy urządzeń mobilnych Samsung pod warunkiem, że nie są subskrybentami aplikacji Muzyka Google Play i w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie aktywowali tej usługi ani nie korzystali z okresu próbnego.

W celu skorzystania z promocji należy najpóźniej do 30 kwietnia 2017 roku aktywować aplikację Muzyka Google Play na swoim urządzeniu Samsung. Do logowania potrzebny jest oczywiście dostęp do Internetu oraz posiadanie konta Google. Warto też pamiętać, aby po bezpłatnym 3-miesięcznym okresie próbnym zrezygnować z subskrypcji.

Muzyka Google Play

A co w ogóle otrzymuje się tutaj do dyspozycji? Muzyka Google Play to naprawdę bogata już biblioteka 35 milionów utworów na żądanie. Można tworzyć tu własne playlisty, a także słuchać muzyki w trybie offline po dodaniu ulubionych wykonawców i piosenek. Aplikacja umożliwia również dostęp do radia.

Źródło: Samsung, New HD Wallpapers (foto)

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!