Gadżety

E-papieros, który pozwoli Ci na słuchanie muzyki i odbieranie połączeń

przeczytasz w 1 min.

Oto Supersmoker Bluetooth - e-papieros nowej generacji.

Supersmoker Bluetooth

Coraz więcej osób posiada i korzysta ze smartfonów. Te stają się naszym swoistym centrum zarządzania. Dodatkowo, na rynku pojawia się coraz więcej urządzeń, które dzięki możliwości połączenia się ze smartfonem zyskują dodatkowe funkcjonalności. Powoli standardem stają się już smartwatche czy głośniki Bluetooth, a czasem słyszymy o dość nietypowych zastosowaniach jak na przykład szczoteczka do zębów. Reprezentantem tej ostatniej właśnie grupy jest Supersmoker Bluetooth – e-papieros „nowej generacji”.

Supersmoker Bluetooth to nowy rodzaj e-papierosa, który dzięki bezprzewodowej łączności ze smartfonem zyskuje kilka mniej lub bardziej przydatnych (w zależności od konkretnego użytkownika) funkcji. Dla przykładu – gdy ktoś dzwoni, wystarczy, że klikniemy środkowy przycisk na e-papierosie i dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi możemy rozmawiać bez potrzeby podnoszenia słuchawki.

Poza przyciskiem głównym służącym do odbierania rozmów, na panel Supersmokera składają się jeszcze dwa przyciski funkcyjne, pozwalające na sterowanie opcjami muzycznymi. Możemy za ich pomocą regulować głośność oraz przełączać utwory. Niestety e-papieros nie został wyposażony w gniazdo jack, przez co nie ma możliwości podłączenia słuchawek.

Jeśli chodzi o kompatybilność, Supersmoker Bluetooth dostosowany jest do smartfonów i tabletów z systemami Android lub iOS. E-papieros kosztuje 80 euro, jest dostępny w pięciu kolorach (czarny, biały, żółty, niebieski i różowy), a nabywca może wybrać jeden z 6 wkładów – tytoń, mentol, czekolada, truskawka, jabłko lub kawa.

Źródło: DigitalTrends

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  desmon
  8
  Już nie mają czego wymyśleć
  • avatar
   -AssassiN-
   4
   Bardziej przydatna byłaby już funkcja śledzenia aktualnego stanu baterii itp.
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    No przecież słuchawki są podłączone do telefonu a fajka służy jako pilot, jak by to wyglądało słuchawki podłączone do papierosa, ludzie by po karetke dzwonili
    • avatar
     Kadzidło
     1
     rozmawianie do "patelni" wszystkim tak przeszkadza, a co dopiero rozmawianie do papierosa, toz to skandal!
     • avatar
      wdowa94
      1
      Rozumiem gdyby to był E-Blunt- Wtedy dzwonienie z takiej dzidy niebyłoby problemem, ale w E-Papierosie moim zdaniem jest to głupie i bezsensowne ;)
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       O właśnie. Tego jeszcze brakuje w S5 :)
       • avatar
        Dragonik
        0
        Głupota nie zna granic.
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         e-goowno chyba :E
         • avatar
          mordehigh
          0
          AHOY jestem starym rybakiem i mam fajkę elektryczną i sam do niej gadam i wcale nie jestem nienormalny