Filmy / seriale / VOD

Szybcy i wściekli 12 powstanie? Vin Diesel zdradził za dużo…

przeczytasz w 1 min.

“Szybcy i wściekli 10” – mający być wstępem do zakończenia filmowej serii – już za niespełna tydzień zagości na polskich salach kinowych. Jak się jednak okazuje, wielki finał jest dalej, niż moglibyśmy się spodziewać. “Szybcy i wściekli 12” powstanie?

Szybcy i wściekli 12 powstanie? – Vin Diesel zapowiada finałową trylogię

Szybcy i wściekli” towarzyszą widzom od przeszło 2 dekad i – chcąc czy nie chcąc – zmierzają do swojego finału. Ten jednak zdaje się coraz bardziej nieuchwytny, czego dowód mieliśmy okazję zobaczyć na rzymskim, czerwonym dywanie podczas wczorajszej premiery “Szybcy i wściekli 10”. 

Obecni na wydarzeniu Vin Diesel i Michelle Rodriguez postanowili udzielić wywiadu, podczas którego padła nieoczekiwana (a być może również nieplanowana) zapowiedź: “Szybcy i wściekli 12” powstaną! Przynajmniej tak sugeruje filmowy Dominic Toretto, który zdradził: 

Gdy przystępowaliśmy do realizacji tego filmu, studio zapytało, czy nie dałoby się opowiedzieć tej historii w dwóch częściach. A po obejrzeniu »Szybkich i wściekłych 10« zapytali, czy nie dałoby się zrobić z finału trylogii.

Do słów kolegi z planu odniosła się też Michelle Rodriguez:

Każda historia ma trzy akty. 

Oficjalnych zapowiedzi “Szybcy i wściekli 12” wciąż jednak brak. Podobnie jak potwierdzenia ze strony rozmówców, którzy postanowili nie zdradzać więcej, niż padło powyżej w obawie o... "kłopoty".

Szybcy i wściekli: Dwayne Johnson powraca do serii

Podczas premiery ujawniono także inną, ekscytującą informację – mimo wielu lat oporów Dwayne Johnson powraca do serii! Gdyby zaś doniesienia na temat powstania “Szybcy i wściekli 12” potwierdziły się, mógłby dostarczyć widzom nawet podwójnej dawki wrażeń. 

Na ten moment nie wiadomo, w jakich okolicznościach spotkamy go ponownie. Być może nieco więcej światła rzuci na nie nadchodząca, polska premiera kinowa, która już 19 maja. 

Źródło: Variety, thewrap.com

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KENJI512
  3
  Nie chcieli The Rock'a do Black Adama 2 to będzie znów we Wściekłych :D
  • avatar
   Fiona
   2
   Kurcze ostatnio była 7 ???
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Jak nie oglądałem żadnej części to od której najlepiej oglądać?
    • avatar
     ockdemon
     0
     Już niedługo ekipa Doma w uniwersum marvela
     • avatar
      _Ciekawski_
      0
      Pierwotna obsado to już dziadki albo nie żyją. Mogliby w końcu dać im spokój i zakończyć tą serię. Oglądałem chyba do 5 części i tylko jedynka była fajna moim zdaniem. Reszta do jakaś dziwna hybryda Bonda i Marvela.