Gry

Ta gra naprawdę zachwyca grafiką

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
13 komentarzy Dyskutuj z nami

Już od pierwszych zapowiedzi było jasne, że Microsoft Flight Simulator spodoba się sympatykom dopracowanej oprawy wizualnej. Każde kolejne materiały to potwierdzały, najnowsze nie stanowią wyjątku.

Gameplay z Microsoft Flight Simulator może się podobać

Czekacie na Microsoft Flight Simulator? Asobo Studio oraz Microsoft umiejętnie podgrzewają atmosferę wokół tego tytułu, ujawniane informacje oraz materiały wideo sprawiły, że Microsoft Flight Simulator stał się jednym z głównych kandydatów do najpiękniejsze gry tego roku. Zgodnie z planem wystartowały beta testy. Mają niestety charakter zamknięty, ale pierwsze komentarze i wnioski z nich płynące już się pojawiają.

Microsoft Flight Simulator cieszy oko, a jednocześnie robi wrażenie swoją skalą, bazuje na lokalizacjach z usługi Bing Maps i pozwala przemierzać cały świat. Co ważne, różnice w prowadzeniu poszczególnych maszyn są podobno, jak w rzeczywistości, bardzo duże. Poniżej możecie zobaczyć nowe materiały wideo, przed ewentualnym zakupem zadbajcie o odpowiednio wydajny komputer oraz szybki Internet, bo bez tego zabawa nie będzie możliwa.

Premiera Microsoft Flight Simulator już w sierpniu, VR jeszcze w tym roku

Nie dalej jak kilkanaście dni temu twórcy podali dokładną datę premiery gry. Odbędzie się ona już 18 sierpnia.

Na PC z Windows 10, posiadacze konsol Xbox One muszą uzbroić się jeszcze w trochę cierpliwości. Wyjaśniła się za to kwestia wsparcia VR. Ma pojawić się jesienią, początkowo dla HP Reverb G2.

Warto tutaj wspomnieć, iż na ostatniej prostej potwierdzono współpracę z organizacją VATSIM. Osoby interesujące się trochę tematem lotnictwa zapewne domyślają się, co może to oznaczać. Dzięki VATSIM w Microsoft Flight Simulator można oczekiwać jeszcze lepszego oddania rzeczywistości, nie zabraknie bowiem kontrolerów ruchu lotniczego.

Źródło: PC Gamer, GamesRadar, Microsoft Flight Simulator

Warto zobaczyć również:

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  rude_wredne
  W tytule newsa nie można było podać nazwy gry?
  16
 • avatar
  Dekard
 • avatar
  echnat0n
  Alpha testerzy nie byli zachwyceni tym co zobaczyli, do tego stopnia, że kilku z nich postanowiło złamać NDA, żeby ostrzec społeczność przed tym produktem. Trzymam mocno kciuki, żeby wrażenia z bety i ostatecznego produktu były dużo lepsze.
 • avatar
  szymcio30
  Ładna grafika i co dalej? Takie latanie to się szybko niestety znudzi
  -1
 • avatar
  blebIeble
  Najlepszy był Microsoft flight simulator 2001.
  https://youtu.be/Xs5SIbYCqZ4
  -5
 • avatar
  SoulRak3r
  "Nie dalej jak kilkanaście dni temu twórcy podali dokładną datę premiery gry. Odbędzie się ona już 18 sierpnia.
  Na PC z Windows 10, posiadacze konsol Xbox One muszą uzbroić się jeszcze w trochę cierpliwości."

  Trochę za dużo tutaj kropek. Gdy zaczyna się nowe zdanie to trzeba pamiętać że powinno ono zawierać podmiot i orzeczenie. Tutaj jakoś tak nie po polsku to wszystko wygląda. Bardzo was proszę, czytajcie przed publikacją bo się ciężko to czyta.
 • avatar
  hideo
  jak to wygląda... :O