• benchmark.pl
  • Gry
  • Tak Control wygląda na PS4 Pro - obszerne fragmenty rozgrywki
Gry

Tak Control wygląda na PS4 Pro - obszerne fragmenty rozgrywki

przeczytasz w 1 min.

Remendy Entertinament ma w swoim dorobku kilka naprawdę interesujących gier. Czy dołączy do nich Control? Wprawdzie dokładną odpowiedź poznamy dopiero po premierze, ale już teraz można wyrobić sobie pierwsze opinie.

Control pojawił się na niedawnych targach E3 2019. Mieliśmy okazję obejrzeć niespełna 20-minutowe fragmenty rozgrywki, ale najwyraźniej twórcom to nie wystarcza, ponieważ zdecydowali się pokazać jeszcze więcej.

Opublikowano zapis niedawnej transmisji, podczas której kilka ważnych osób (Brooke Mags, Mikael Kasurinen, Thomas Puha and Vida Starčević) czuwających nad Control nie tylko opowiadało o rozgrywce, ale również ją prezentowało - na konsoli PS4 Pro. Przygotowany materiał trwa niemal 2 godziny. Jeśli jednak oglądaliście wideo z targów E3 2019 będziecie mogli pominąć znany już fragment.


Nieco wcześniej do sieci trafiła natomiast kolejna część cyklu materiałów zza kulis, która skupiła się na jednym z głównych zagrożeń czyhających na bohaterkę. To Hiss, tajemnicza forma życia przejmująca kontrolę nad ciałami i umysłami ludzi.


Przypominamy, że premiera Control odbędzie się 27 sierpnia. Gra będzie dostępna na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Control Remedy

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Bywalec2
    0
    Gra zapowiada się ciekawie. Tylko za mało tu strzelania za dużo chodzenia i gadania.