Gry

Tak miała wyglądać Command & Conquer: Arena

przeczytasz w 1 min.

Jeżeli na bieżąco śledzicie nowinki ze świata gier, a mimo to nie wiecie o co chodzi - nie ma powodu do niepokoju.

 Warto przeczytać:
 


O Command & Conquer: Arena po raz pierwszy usłyszeliśmy jakoś w połowie 2009 roku... I to była w zasadzie ostatnia porcja informacji na temat gry ze słynnej serii kosmicznych strategii.

Dziś wiemy już na pewno, że projekt został anulowany, choć twórcy przygotowali nieco więcej niż początkowo mogło się wydawać. Do sieci wyciekł filmik przedstawiający przynajmniej wstępne założenia Areny.

To wielka szkoda, ponieważ sama seria Command & Conquer - niegdyś tak bardzo utytułowana i szanowana, ostatnio znalazła się w poważnym kryzysie. Kiedy w marcu 2010 roku na sklepowe półki trafiła kolejna część - Tiberian Twilight - gracze z niesmakiem kręcili głowami. Od tego czasu pojawiło się też zresztą sporo informacji na temat zmiany studia występującego w roli podwykonawcy. EA miało rozpocząć w tej kwestii współpracę z autorami Dead Space - informacje te jednak dość szybko zdementowano.

Źródło: YouTube

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Faflucy
  0
  Command & Conquer - niegdyś tak bardzo utytułowana i szanowana, ostatnio znalazła się w poważnym kryzysie" Nic dziwnego kiedyś gry z serii Command & Conquer były na prawdę bardzo dobre, ale robiło je studio Westwood a nie EA. EA potrafi skopać każdą grę.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Czlowieku idz na jakis kurs j.polskiego bo mi oczy wykreca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!