Ciekawostki

Tak rozpoczyna się film Obcy: Przymierze

przeczytasz w 1 min.

Zobaczcie „Ostatnią Wieczerzę” - czterominutowy wstęp do filmu Obcy: Przymierze w reżyserii Ridleya Scotta i z Fassbenderem w roli głównej.

Czy po Prometeuszu jesteście w stanie dać szansę Ridleyowi Scottowi i jego kolejnemu filmowi w uniwersum Obcego? Jeśli tak, to mamy dla was czterominutowy prolog. Jeśli nie, to może tenże prolog wpłynie na zmianę waszego podejścia. Zatem do rzeczy.

Pierwszy zwiastun filmu Obcy: Przymierze spotkał się z mieszanym przyjęciem. Jasno pokazał jednak, w jaką stronę zamierzają pójść jego twórcy – ich celem jest osiągnięcie kompromisu pomiędzy przywiązaniem do klasycznych rozwiązań a obecnością nowoczesnych efektów. 

To już wiemy, teraz czas na uchylenie rąbka tajemnicy odnośnie do fabuły. Nowy, czterominutowy filmik promocyjny jest wstępem do wydarzeń, które zostaną przedstawione w filmie. Poznajemy członków załogi i odkrywamy początek historii, która dla fanów Obcego jakoś specjalnie zaskakująca raczej nie będzie.

Mimo to „Ostatnia Wieczerza” pozwala żywić nadzieję na kawał dobrego kina. O tym, czy trafi też w wasze gusta możecie przekonać się oglądając wspominane wideo:

Premiera filmu Obcy: Przymierze odbędzie się w maju. W rolach głównych zobaczymy takie gwiazdy jak Michael Fassbender, Katherine Waterston, Billy Crudup oraz Danny McBride. To jeden z najgorętszych tytułów tego roku.

Źródło: The Verge

Komentarze

23
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Toczas
  19
  Według tego co mówią pierwsza misja kolonizacyjna w dalekim kosmosie i dali parę homo.
  • avatar
   Konto usunięte
   12
   Plus murzynka,żeby całkiem biały człowiek nie opanował tej kolonii :)
   • avatar
    HelmuD
    10
    Ten początek bardzo mnie zniechęcił swoją poprawnością polityczną. 2 pedałówn i czarny z białą.... Lewackie k.... gó... !
    • avatar
     Atak-Snajpera
     6
     Nie wiem jak wy ale ja bym raczej nic nie jadł przed wieloletnim spankiem. Nie ma to jak się obudzić z kilkuletnią kupą w jelitach ;)
     • avatar
      suntzu
      4
      Chciałbym by była kontynuacja wątku z Prometeusza...
      Android jest...
      ... Noomi Rapace nie widzę, choć chyba jest w obsadzie
      • avatar
       Author
       3
       Ale to samo co z ostatnim StarTrekiem ta scena jak wychodzą ze statku i te dwa geje sie obściskują i mają dziecko jak dla mnie hardcore strasznie zniechęciłem się do tego filmu i raczej już nie będe tego oglądał
       • avatar
        Snake73
        2
        Ciekawe czy czarny zginie pierwszy.
        • avatar
         spong
         2
         To będzie taka rzadka kupa jak ostatnie gry o obcym, oczywiście nie licząc Alien Isolation bo ta od czasu AVP i AVP 2 jest najlepszym w co można było zagrać w tym uniwersum, szkoda bo jestem wielkim fanem Aliena i czekam już 20 lat na jakąś porządną kontynuację ale się raczej nie doczekam...
         • avatar
          Konto usunięte
          1
          Gwiazdy? xD
          • avatar
           darioz
           1
           Nie ma Chucka Norrisa! Nie oglądam!