Ciekawostki

Tak rozpoczyna się film Obcy: Przymierze

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
23 komentarze Dyskutuj z nami

Zobaczcie „Ostatnią Wieczerzę” - czterominutowy wstęp do filmu Obcy: Przymierze w reżyserii Ridleya Scotta i z Fassbenderem w roli głównej.

Czy po Prometeuszu jesteście w stanie dać szansę Ridleyowi Scottowi i jego kolejnemu filmowi w uniwersum Obcego? Jeśli tak, to mamy dla was czterominutowy prolog. Jeśli nie, to może tenże prolog wpłynie na zmianę waszego podejścia. Zatem do rzeczy.

Pierwszy zwiastun filmu Obcy: Przymierze spotkał się z mieszanym przyjęciem. Jasno pokazał jednak, w jaką stronę zamierzają pójść jego twórcy – ich celem jest osiągnięcie kompromisu pomiędzy przywiązaniem do klasycznych rozwiązań a obecnością nowoczesnych efektów. 

To już wiemy, teraz czas na uchylenie rąbka tajemnicy odnośnie do fabuły. Nowy, czterominutowy filmik promocyjny jest wstępem do wydarzeń, które zostaną przedstawione w filmie. Poznajemy członków załogi i odkrywamy początek historii, która dla fanów Obcego jakoś specjalnie zaskakująca raczej nie będzie.

Mimo to „Ostatnia Wieczerza” pozwala żywić nadzieję na kawał dobrego kina. O tym, czy trafi też w wasze gusta możecie przekonać się oglądając wspominane wideo:

Premiera filmu Obcy: Przymierze odbędzie się w maju. W rolach głównych zobaczymy takie gwiazdy jak Michael Fassbender, Katherine Waterston, Billy Crudup oraz Danny McBride. To jeden z najgorętszych tytułów tego roku.

Źródło: The Verge

Komentarze

23
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Toczas
  Według tego co mówią pierwsza misja kolonizacyjna w dalekim kosmosie i dali parę homo.
  19
 • avatar
  Konto usunięte
  Plus murzynka,żeby całkiem biały człowiek nie opanował tej kolonii :)
  12
 • avatar
  HelmuD
  Ten początek bardzo mnie zniechęcił swoją poprawnością polityczną. 2 pedałówn i czarny z białą.... Lewackie k.... gó... !
  10
 • avatar
  Atak-Snajpera
  Nie wiem jak wy ale ja bym raczej nic nie jadł przed wieloletnim spankiem. Nie ma to jak się obudzić z kilkuletnią kupą w jelitach ;)
  6
 • avatar
  suntzu
  Chciałbym by była kontynuacja wątku z Prometeusza...
  Android jest...
  ... Noomi Rapace nie widzę, choć chyba jest w obsadzie
  4
 • avatar
  Author
  Ale to samo co z ostatnim StarTrekiem ta scena jak wychodzą ze statku i te dwa geje sie obściskują i mają dziecko jak dla mnie hardcore strasznie zniechęciłem się do tego filmu i raczej już nie będe tego oglądał
  3
 • avatar
  Snake73
  Ciekawe czy czarny zginie pierwszy.
  2
 • avatar
  spong
  To będzie taka rzadka kupa jak ostatnie gry o obcym, oczywiście nie licząc Alien Isolation bo ta od czasu AVP i AVP 2 jest najlepszym w co można było zagrać w tym uniwersum, szkoda bo jestem wielkim fanem Aliena i czekam już 20 lat na jakąś porządną kontynuację ale się raczej nie doczekam...
  2
 • avatar
  Konto usunięte
  Gwiazdy? xD
  1
 • avatar
  darioz
  Nie ma Chucka Norrisa! Nie oglądam!
  1