Gry

Tak wygląda battle royale w Battlefield V

przeczytasz w 1 min.

Twórcy zaprezentowali fragmenty rozgrywki z nowego trybu. Walki toczone będą nie tylko na lądzie, ale również na wodzie i w powietrzu. Zapowiada się widowiskowa zabawa.

Twórcy Battlefield V systematycznie wzbogacają grę o nowe elementy. Taka była zresztą ich obietnica. Na premierę nie wyrobiono się ze wszystkim, chociażby z mającym stanowić nowość dla tej serii trybem battle royale. Lada chwila będzie można się z nim zapoznać.

Kilka dni temu ujawniono, iż tryb Burza Ognia zawita do Battlefield V w najbliższy poniedziałek, 25 marca. Pokazano nawet zwiastun i okazuje się, że dość szybko można rzucić okiem na kolejny, chyba znacznie ciekawy materiał wideo.

Twórcy zaprezentowali fragmenty rozgrywki z nowego trybu. Wzbogacili je o komentarz przypominający między innymi o tym, iż Burza Ognia przyniesie największą mapę w całej historii cyklu Battlefield (10 razy większą niż aktualnie największa mapa w Battlefield V), chociaż teren działań graczy będzie z upływem czasu zmniejszał się. Oczywiście należy spodziewać się pokaźnego arsenału, nie zabraknie też pojazdów (ma być ich 17), dzięki którym walki toczone będą nie tylko na lądzie, ale również na wodzie i w powietrzu. Co warte podkreślenia, trzeba będzie pamiętać o paliwie. Gdy się skończy jedynym sposobem na kontynuowanie jazdy będzie odszukanie kanistra z benzyną i uzupełnienie baku. Zabawę przewidziano tutaj dla 64 graczy, z opcją rywalizacji w pojedynkę lub w niewielkich zespołach.

Battle royale w Battlefield V gameplay


Źródło: Battlefield

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  raffal81
  3
  Teraz czekam na FIFĘ z battle royale!

  Są gry którę powinny zostać takie jakie były, niech robią te BR, ale przy nowych produkcjach.
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   Lepiej by jakieś nowe mapy dodali, a nie tryby. Takiej biedy z mapami od początku, to nie widziałem w żadnym BF'ie.
   • avatar
    kitamo
    2
    Skoro jest BR w tetrisie to juz nic wiecej mnie nie zdziwi :)

    Ale tak powaznie mowiąc to Tetris Battle Royal jest swietny
    • avatar
     nevermind
     1
     Nawet mnie zaciekawił ten trailer pomimo tego, że nie jestem fanem BR i jedynie gram od czasu do czasu tylko w Apexa.
     • avatar
      Takamasa1106
      -1
      No i ruszył ten tryb i... Od razu padł. Nie jest ani trochę stabilny, sypie się do pulpitu częściej niż lepianki ze słomy w Afryce.
      Niezależnie od sprzętu, gra po prostu sypie i już są tony skarg oraz nagrań z tego trybu na YouTube. Tego się spodziewałem, ta część Battlefield jest skazana na śmierć przez drastyczną ilość błędów.
      Po dzisiejszym dniu, ta gra stanie się jeszcze większym pośmiewiskiem. Już widzę te nagłówki: "Tryb Firestorm w Battlefield V nie działa, kolejna porażka DICE".
      Uprzedzając minusy, dowód na brak stabilności tutaj:
      https://www.youtube.com/watch?v=S_y-tyngLms
      • avatar
       Konto usunięte
       -5
       Tak długo jak wszystko na tej *******onej planecie robi się głownie dla pieniędzy, tak długo będziemy oglądać upadek kolejnych elementów kultury...
       • avatar
        pawluto
        0
        Niezła rozpierdziucha.
        Może być niezły hit.