Smartfony

Dantejskie sceny na premierze iPhone 15. Musiała interweniować policja

przeczytasz w 1 min.

Premiera nowych iPhone’ów to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w branży mobilnej. Potwierdzają to też zdjęcia i filmy z Dubaju, gdzie sklepowa premiera smartfonów iPhone 15 przerodziła się w przepychanki.

Premiera iPhone 15 już za nami – doczekaliśmy się podstawowych modeli iPhone 15 i iPhone 15 Plus oraz dopakowanych iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max. Sprzęt zaskakuje świetnymi możliwościami, a przy tym jest dostępny w stosunkowo niskiej cenie (jak na smartfony Apple).

Dantejskie sceny na premierze iPhone 15

Nowe smartfony Apple zainteresowały entuzjastów na całym świecie, ale do szokujących scen doszło podczas premiery w centrum handlowym Dubai Mall, czyli największym sklepie Apple w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Premiera iPhone 15 w Dubaju

Na premierze pojawiła się ogromna ilość klientów. Pierwsi zainteresowani podobno przybyli do sklepu kilka godzin przed otwarciem i nocowali w centrum handlowym. Wszystko, by kupić nowego iPhone’a.

Zagraniczne źródła wspominają o długich kolejkach, które ustawiały się na dwóch piętrach budynku. Do opanowania tłumu wysłano ochronę sklepu, która w pewnym momencie nie poradziła sobie ze wzburzonymi klientami.

Po rozpoczęciu sprzedaży tłum rzucił się do sklepu, a między klientami doszło do bójek. Później musiała interweniować policja.

Co myślicie o premierach topowego sprzętu? Kupujecie produkty w sklepach na premierę czy wolicie dokonać zakupu w sklepach internetowych?

Źródło: Khaleej Times, X @ Mateusz Grzeszczuk - Podróż bez Paszportu

W artykule znajdują się linki afiliacyjne, przekierowujące do zewnętrznych stron zawierających produkty i usługi, o których piszemy. Otrzymujemy wynagrodzenie za umieszczenie linków afiliacyjnych, jednakże współpraca z naszymi Partnerami nie ma wpływu na treści zamieszczane przez nas w serwisie, w tym na opinie dotyczące produktów i usług Partnerów.

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pawluto
  14
  Ten świat musi zginąć i zapewnie zginie skoro ludzie robią z siebie debili tylko po to by kupić fonik jako pierwsi...
  By sie pochwalić ??? By zarobić ??? By wstawić filmik na youtuba ???
  • avatar
   PerfectDAY
   4
   Mnie zastanawia co innego a mianowicie dlaczego na zdjęciach nie widać ani jednej kobiety?! Czyżby na Bliskim Wschodzie kobiety nie interesowały się nowymi iPhone-nami? Zawsze myślałem, że to sprzęt przede wszystkim dla kobiet, w końcu to one najbardziej chwalą się nimi w mediach społecznościowych.
   • avatar
    FranzMauser
    0
    Zwierzęta są mądrzejsze od ludzi.
    • avatar
     Kolcobrzuch
     0
     Obstawiam, ze 80% sprzedanych sztuk tego dnia trafiło na dubizzle. Jest popyt musi być i podaż. Z poprzednią generacją gdy dostępność w oficjalnych kanałach też była ograniczona było podobnie.
     • avatar
      gicmo
      0
      Pracownicy lokalnych budów dostali fuchę...