Gry komputerowe

Tak wygląda Star Citizen w wersji alfa 3.3

przeczytasz w 1 min.

Choć nie zanosi się na to, by premiera gry Star Citizen miała się odbyć w najbliższych miesiącach, o samym tytule jest niezmiennie głośno. Ostatnio udostępniona została wersja alfa 3.2, a twórcy już chwalą się tym, co pojawi się w jej następczyni.

(Będący aktualnie na etapie alfy) Star Citizen w wersji 3.2 jest już dostępny, a ekipa Cloud Imperium Games pracuje już nad kolejnym wydaniem – 3.3. Nowy materiał wideo pozwala zobaczyć, jak ta gra już wkrótce będzie się prezentować.

Do skarbonki z napisem Star Citizen użytkownicy wrzucili już prawie 190 milionów dolarów. Twórcy starają się często publikować nowe filmy i wersje, by pokazywać, że te pieniądze nie idą w błoto. Z nowego materiału dowiadujemy się, że w wydaniu 3.3 pojawi się między innymi planeta Hurston z księżycami, nowy typ misji, lepsza sztuczna inteligencja oraz kolejne elementy wyposażenia. 

W filmie wspomniano również o tym, co pojawiło się w wersji 3.2. Mamy tu więc do czynienia z materiałem podsumowującym to, co aktualnie dzieje się w świecie gry i nad czym pracują jej projektanci:

Mnóstwo zostało jeszcze do zrobienia – Star Citizen jest bowiem niezwykle ambitnym projektem, który łączy w sobie kosmiczną zręcznościówkę, eksploracyjną przygodówkę i pierwszoosobową strzelankę. Od premiery pełnej wersji dzielą nas lata, ale twórcy po kawałku udostępniają graczom swoje dzieło.

Aktualnie, w wersji alfa, Star Citizen może pochwalić się 2 milionami „gwiezdnych obywateli” – jesteście wśród nich?

Źródło: Star Citizen na YouTube

Komentarze

41
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  xbk123
  4
  Widać na co poszła kasa. Chris ma 2 zegarki. Obłęd!
  • avatar
   taki_jeden
   2
   Assety ładne, ale mechanika i animacje... pisząc drewno obrażam drewno.

   PS. Jak strzelał zza biurka w 3:03 fpsy spadły do 10 chyba.

   PS2. Mogli nagrać kogoś to umie grać, jak się ogląda ten FPSowy fragment to jakbym oglądał bota.
   • avatar
    sabaru
    2
    Co wy się tak czepiacie ich że wyciągają kasę od ludzi. Przecież nikt tym ludziom nie każe płacić im datków na grę. Dają im z własnej nieprzymuszonej woli.
    • avatar
     xxx.514
     0
     Zważcie na to, że te dwa miliony graczy wpłaciły prawie 200 milionów dolców. I robią to z własnej woli, dzięki czemu dostają mniej więcej to, co chcą dostać. A takie EA / Ubisoft / cholera-wie-co? Przypomnijcie sobie podłe śmieszki z graczy z Battlefront'ów czy "season pass"'ów czy jak się ta odpłatna progresja w grach nazywa. Z tych dwóch podejść do wyciągania kasy z graczy zdecydowanie wolę to pierwsze, szczególnie, że wystarczy zapłacić tylko raz, żeby się cieszyć całą grą.
     • avatar
      Mati-PL
      -1
      Ciekawe ile osób wie jak wielkiej skali pod każdym względem jest Star Citizen, bo podejrzewam że wszyscy domorośli znawcy game developmentu nawet nie są świadomi co ta gra będzie oferować nie tylko pod względem rozmiaru wszechświata ale i unikatowych mechanik.

      Pozdrawiam
      • avatar
       BILInek
       -2
       to najgorsza gra jak widzialem takie odzucie za kazdym razem kiedy to pokazuja :D ale to tylko subiektywna ocena :D
       • avatar
        PSEkskluzyw
        -9
        Ale nędza wizualna do tego pctowych baranków ładnie doją :)))
        • avatar
         DragonRed
         -20
         Przy takim zaangażowaniu jeżeli twórcy spełniają swoją część "umowy" wątpię czy Cyberpunk 2077 będzie mogło temu zagrozić jeżeli chodzi o wielkość świata.