• benchmark.pl
 • Gry
 • Tak wygląda Vikings: Wolves of Midgard, czyli Diablo w epoce Wikingów
Gry

Tak wygląda Vikings: Wolves of Midgard, czyli Diablo w epoce Wikingów

przeczytasz w 1 min.

Mechanika dobrze znana z Diablo i klimaty bliskie miłośnikom nordyckiej mitologii. Takie połączenia nie zdarzają się często.

Gdyby Diablo zostało przeniesione do świata znanego z nordyckiej mitologii, prawdopodobnie wyglądałoby właśnie tak jak Vikings: Wolves of Midgard. Jeśli taka zapowiedź nie robi na was wrażenia, to sprawa jest jasna: to nie jest gra dla was. Jeśli zaś chcecie dowiedzieć się więcej, to czytajcie dalej.

Vikings: Wolves of Midgard to tworzony przez słowackie studio Games Farm hack-and-slash, który pod względem rozgrywki od razu przywodzi na myśl Diablo. Tutaj jednak jesteśmy zapraszani do zupełnie innego świata – fascynującej mitologii nordyckiej. 

Wcielimy się w bohatera (lub bohaterkę), którego sami wykreujemy, wybierając klasę i wygląd. Naszym, Wilka z Midgardu, zadaniem będzie zaś ocalenie świata przed Jotunem, który podczas srogiej zimy powrócił, by zemścić się na bogach Asgardu. Brzmi nieźle? Zdecydowanie tak!

Równie dobrze wygląda, o czym możecie przekonać się, oglądając nowy zwiastun z fragmentami rzeczywistej rozgrywki – oto on:

Gra Vikings: Wolves of Midgard już niedługo (to znaczy jeszcze w pierwszej połowie tego roku) trafić ma na PC, PlayStation 4Xbox One.

Źródło: Kalypso Media

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Mkozlowski
  1
  Trailer petarda, czekam, fajnie się zapowiada,
  • avatar
   IVPANVZERVI
   0
   Szkoda że nie po Polsku :-(
   • avatar
    leon-san
    0
    Brak info o multi.