• benchmark.pl
 • Gry
 • Tak wyglądają starcia pod osłoną nocy w Sniper: Ghost Warrior 3
Gry

Tak wyglądają starcia pod osłoną nocy w Sniper: Ghost Warrior 3

przeczytasz w 1 min.

Jak na kilka miesięcy przed premierą prezentuje się produkcja studia CI Games?

Wprawdzie na Sniper: Ghost Warrior 3 trzeba jeszcze trochę poczekać, ale niektórzy mają już okazję ten tytuł sprawdzać. Nie powinno dziwić, że chętnie dzielą się tym ze światem.

CI Games zdecydowało nie tak dawno ponownie opóźnić premierę gry, w związku z czym pojawi się ona dopiero w kwietniu przyszłego roku. Sniper: Ghost Warrior 3 wpadł już jednak w ręce redaktorów GameSpot, którzy przygotowali dla nas ponad 10-minutowy materiał przedstawiający fragmenty rozgrywki.

Zobaczyć możemy tutaj starcia pod osłoną nocy. Mogłoby się wydawać, że warunki dla chcącego pozostawać w ukryciu bohatera idealne. Czy rzeczywiście eliminacja wrogów nie sprawia większych problemów? Odpowiedzi udzieli poniższy gameplay.


Źródło: GameSpot

Komentarze

21
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  donkrywulto
  5
  Graficznie nie źle choć gdzieś to wszystko już kiedyś widziałem... takie dziwne wrażenie deja vu... a sam nie wiem. Zauważyłem parę błędów logicznych: blisko wrogów strzela jakimiś sygnalizatorami bez tłumika, huk jak diabli a nikt nie reaguje. Wpada do ostatniej wieży, koleś stoi za biurkiem i zero reakcji pomimo że znacznik świeci na czerwono. Szkoda by było jakby wyszedł średniak bo to wkoncu polska marka. Na PC bym kupił, ale odkąd przesiadłem się na PS4 nie wiem czy dołożył bym te 80 zł do wersji konsolowej dla kampanii bo na multi jakoś nie liczę.
  • avatar
   Helldriver
   2
   Moze kupie o ile będa zimowe lokacje.Jak narazie to najlepiej w tej grze wyglądaja pistolety i ręce tego który je trzyma.
   • avatar
    gacek585
    2
    Po obejrzeniu filmiku wydaje mi się że ekipa która tworzy tą grę ma problem z odwzorowaniem i przeniesieniem do gry ludzkich reakcji spotykanych w różnych sytuacjach :)
    • avatar
     Konto usunięte
     2
     Wygląda jak Project IGI w nowej odsłonie
     • avatar
      Konto usunięte
      1
      Jak dla mnie bardzo przyjemny gameplay. Podobała mi się ta akcja w 04:38 kiedy facet strzela w samochód żeby włączyć alarm. Mam nadzieję, że w tej grze będzie o wiele więcej takich interaktywnych przedmiotów, które wabią przeciwnika. Nie jest to nic odkrywczego, ale bardzo mi się to podoba. Mam nadzieję, że deweloperzy doszlifują jeszcze kilka aspektów i zapowiada się, że będziemy mieli bardzo przyjemną grę :)
      • avatar
       Artz_
       0
       Dlaczego to takie nie realne ? Widzenie przez ściany, jakieś kolorowe znaczniki, jakieś skanery. Czy będzie to można wyłączyć ?
       • avatar
        RaaKoo
        0
        Czekam na premierę, bardzo mile wspominam I i II , powinno być ciekawie.
        • avatar
         rejsman
         0
         Myślę że gameplay warty uwagi, może nie jest doskonały ale to w końcu pokaz fragmentu rozgrywki na daną chwilę produkcji. Ja mam nadzieję że niedawne opóźnienie premiery wpłynie na proces tworzenia gry pozytywnie i gra ukaże się w jak najlepszym stopniu dopracowana. A teraz nie pozostawia mi nic jak tylko czekanie i trzymanie kciuków aby się udało. Oczywiście mam nadzieję że niedługo pojawi się jakiś nowy materiał na temat Sniper Ghost Warrior 3, który będzie zawierał jakieś nowości ze świata gry.