Smartfony

Także Huawei przygotuje bezramkowego smartfona

przeczytasz w 1 min.

Nie mówimy o plotkach, ponieważ tego typu urządzenie potwierdził Richard Yu, CEO Huawei.

Pierwsze wizje smartfonów z ekranami pozbawionymi ramek pojawiły się już dość dawno. Dopiero ostatnio zaczęły być jednak realizowane na większą skalę. Zapowiedzi kolejnych producentów nikogo już zatem nie dziwią.

Zapowiedzi lub wstępne deklaracje, ponieważ właśnie takowe składa teraz Huawei. Także ta firma ma w najbliższej przyszłości poszerzyć ofertę o smartfona przyciągającego wzrok. Co najciekawsze, ekran pokrywać ma tutaj nie zdecydowaną większość przedniego panelu, ale całą jego powierzchnię. Huawei przygotuje całkowicie bezramkowego smartfona.

Odważnie, do tej pory nikomu nie udało się tego osiągnąć. Nawet Xiaomi raczej nie zbliży się do podobnego rezultatu w Mi MIX 2, gdzie ekran może zajmować maksymalnie 93% przedniego panelu.

Nie mówimy o plotkach, ponieważ powyższe deklaracje pochodzą z wywiadu, jakiego udzielił ostatnio sam Richard Yu, CEO Huawei. Na szczegóły musimy jednak poczekać, nie zdradzono nawet przybliżonej daty premiery omawianej konstrukcji.

Źródło: sharmajitech, Digital Trends

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sn00p
  7
  I pewnie go wyceni na absurdalną kwotę :) Jeszcze kilka miesięcy temu ludzie twierdzili że Apple ma absurdalne ceny. Dziś Samsung Huawei Sony i Apple to praktycznie ta sama półka cenowa. Komedia!
  • avatar
   pablo11
   0
   Hejterzy do dzieła. Tak miło było hejtować Sony za kanciastość?? Teraz proszę to samo zrobić z tym telefonem to przecież kopia sony 1:1. Z jednym niuansem, ma jeszcze gorzej umieszoną diode podświetlania (co w Z1Compact przy założonym grubym pokrowcu sie bardzo mściło).