Gry

TAZ odchodzi z Virtus.pro

Jakub Kuczma | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Jakub Kuczma
18 komentarzy Dyskutuj z nami

Jak grom z jasnego nieba huknęła wiadomość, że do rezerw zostaje przesunięty Wiktor "TAZ" Wojtas.

Stało się. Jeszcze tydzień temu mówiłem wam, że nie wiadomo co się wydarzy z virtusami i że musimy uzbroić się w cierpliwość.

A dzisiaj jak grom z jasnego nieba huknęła wiadomość, że do rezerw zostaje przesunięty Wiktor "TAZ" Wojtas, a na jego miejsce przychodzi Michał "Michu" Muller, który został wypożyczony z Team Kinguin.

Zobacz - TAZ odsunięty od składu Virtus.pro.

Wszystko zaczęło się od wpisu na twitterze Virtus.pro, w którym poinformowano o zmianach w składzie, a chwilę później pojawiły się oświadczenia, kolejno TAZA i MICHA.

TAZ w swoim oświadczeniu pisze: Z dniem dzisiejszym kończy się moja przygoda z grą w składzie Virtus.pro. Drużyna zadecydowała że nie wpisuję się w ich koncepcję przyszłości. Szanuję tę decyzje i chciałbym życzyć chłopakom powodzenia w nadchodzących turniejach! Czuję że jest to zmiana na lepsze dla obydwu stron. Zmiany są potrzebne w życiu i dlatego patrzę optymistycznie na nadchodzące wyzwania. To nie jest ostatnie słowo jakie ode mnie usłyszycie:) Mogę Wam jednie powiedzieć już teraz, nigdy nie byłem bardziej szczęśliwy i zmotywowany.

Natomiast Michał "Michu" Muller oznajmia: Od dnia dzisiejszego będę reprezentował barwy Virtus.pro na zasadzie wypożyczenia. W ciągu kolejnego miesiąca zastąpię Taza na 2 turniejach - StarSeries i-League w Kijowie oraz IEM Katowice.Jest mi niezmiernie milo i bardzo się cieszę, że dostałem kolejną szansę i możliwość pokazania swoich umiejętności na najwyższym poziomie. Na przygotowanie się do najbliższych turniejów nie zostało już zbyt wiele czasu, więc trzeba wziąć się do roboty i ciężko pracować na wspólny sukces. Trzymajcie kciuki jak nigdy dotąd, bo z pewnością będzie to największe wyzwanie w mojej karierze.

Chciałbym również bardzo podziękować Kinguin za umożliwienie mi dalszego rozwoju.

Zobaczymy czy zmiany dadzą zadawalający efekt, ale jedno jest pewne, skończyło się coś fantastycznego i niespotykanego w dzisiejszym esporcie i jest mi z tego powodu po prostu przykro.

Ale, że życie nie znosi próżni, to pozostaje nam wierzyć, że MICHU da radę zastąpić TAZA, ale niech pamięta o jednym. Poprzeczkę ma zawieszoną na niebotycznej wysokości i nie chodzi tu o ostatnie wyniki, ale o całokształt kariery i postawy Wiktora TAZA Wojtasa.

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Zwis88
  Czyli stara gwardia się kruszy, szkoda bo TaZ to mój ulubiony zawodnik CS-a od czasów wczesnej 1,6 - nie za skill (nigdy nie był top w celności ani w taktyce na świecie), ale za charakter i to jakie on w stresowych sytuacjach potrafił zrobić czary, nie raz cały turniej wygrał, bo w ostatniej rundzie gdy był sam na 3-4 graczy gdy bomba tykała i zostało 15 sekund potrafił to wygrać robiąc jakieś movementy dzikie i dogrywka, po prostu potrafił 15 rund być ostatni w tabeli i mieć 2 fragi i reszta zgonów a nagle upitolić zwycięską rundę gdy reszta już klawiatury pakowała do pokrowca
  3
 • avatar
  chotnik2
  moze w koncu wezmie sie za jakas robote zamiast grac w gierki
  2
 • avatar
  Konto usunięte
  Czytam niektóre commenty i tak sobie myślę, co to za frustraci siedzą tam po drugiej stronie. Ludzie, skąd w was tyle jadu ?!

  TaZ jest super gościem. Śledzę Jego karierę od około 2005 roku. Wtedy to był Team Pentagram.

  Kończy się pewna epoka ...

  Pzdr
  2
 • avatar
  Marucins
  Kto to jest ten Virtus? kto to jest ten TAZ?
  To ta postać z kreskówek Looney Tunes?
 • avatar
  SirMichael
  who cares?
  -2
 • avatar
  wiktorn86
  Stary cap to mu nawet na zdrowie wyjdzie. Jakoś nie wyobrażam sobie żeby w moim wieku pajacować przed komputerem. Jedyne co mógł zrobić to odejść sam. Tak jak Bolt w zeszłym roku.
  -3
 • avatar
  Macieyerk
  Warto dodać, że według źródeł ostrzeżenie dostał też Neo jak nie poprawi wyników do jest następny to odstrzału. Przemilczę fakt, że byali podczas majoru zamiast trenować csa to grał w PUBG co świadczy, że problemy VP leżą głęboko i wątpię aby zmiana TaZa na Micha wskrzesiła Virtusów.
 • avatar
  aleocb
  To "odchodzi z Virtus Pro" czy zostaje "przeniesiony do rezerwy" bo clickbait'em czuć.
  Póki co, jest ciągle w drużynie.