Gry

TAZ odchodzi z Virtus.pro

przeczytasz w 2 min.

Jak grom z jasnego nieba huknęła wiadomość, że do rezerw zostaje przesunięty Wiktor "TAZ" Wojtas.

Stało się. Jeszcze tydzień temu mówiłem wam, że nie wiadomo co się wydarzy z virtusami i że musimy uzbroić się w cierpliwość.

A dzisiaj jak grom z jasnego nieba huknęła wiadomość, że do rezerw zostaje przesunięty Wiktor "TAZ" Wojtas, a na jego miejsce przychodzi Michał "Michu" Muller, który został wypożyczony z Team Kinguin.

Zobacz - TAZ odsunięty od składu Virtus.pro.

Wszystko zaczęło się od wpisu na twitterze Virtus.pro, w którym poinformowano o zmianach w składzie, a chwilę później pojawiły się oświadczenia, kolejno TAZA i MICHA.

TAZ w swoim oświadczeniu pisze: Z dniem dzisiejszym kończy się moja przygoda z grą w składzie Virtus.pro. Drużyna zadecydowała że nie wpisuję się w ich koncepcję przyszłości. Szanuję tę decyzje i chciałbym życzyć chłopakom powodzenia w nadchodzących turniejach! Czuję że jest to zmiana na lepsze dla obydwu stron. Zmiany są potrzebne w życiu i dlatego patrzę optymistycznie na nadchodzące wyzwania. To nie jest ostatnie słowo jakie ode mnie usłyszycie:) Mogę Wam jednie powiedzieć już teraz, nigdy nie byłem bardziej szczęśliwy i zmotywowany.

Natomiast Michał "Michu" Muller oznajmia: Od dnia dzisiejszego będę reprezentował barwy Virtus.pro na zasadzie wypożyczenia. W ciągu kolejnego miesiąca zastąpię Taza na 2 turniejach - StarSeries i-League w Kijowie oraz IEM Katowice.Jest mi niezmiernie milo i bardzo się cieszę, że dostałem kolejną szansę i możliwość pokazania swoich umiejętności na najwyższym poziomie. Na przygotowanie się do najbliższych turniejów nie zostało już zbyt wiele czasu, więc trzeba wziąć się do roboty i ciężko pracować na wspólny sukces. Trzymajcie kciuki jak nigdy dotąd, bo z pewnością będzie to największe wyzwanie w mojej karierze.

Chciałbym również bardzo podziękować Kinguin za umożliwienie mi dalszego rozwoju.

Zobaczymy czy zmiany dadzą zadawalający efekt, ale jedno jest pewne, skończyło się coś fantastycznego i niespotykanego w dzisiejszym esporcie i jest mi z tego powodu po prostu przykro.

Ale, że życie nie znosi próżni, to pozostaje nam wierzyć, że MICHU da radę zastąpić TAZA, ale niech pamięta o jednym. Poprzeczkę ma zawieszoną na niebotycznej wysokości i nie chodzi tu o ostatnie wyniki, ale o całokształt kariery i postawy Wiktora TAZA Wojtasa.

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Zwis88
  3
  Czyli stara gwardia się kruszy, szkoda bo TaZ to mój ulubiony zawodnik CS-a od czasów wczesnej 1,6 - nie za skill (nigdy nie był top w celności ani w taktyce na świecie), ale za charakter i to jakie on w stresowych sytuacjach potrafił zrobić czary, nie raz cały turniej wygrał, bo w ostatniej rundzie gdy był sam na 3-4 graczy gdy bomba tykała i zostało 15 sekund potrafił to wygrać robiąc jakieś movementy dzikie i dogrywka, po prostu potrafił 15 rund być ostatni w tabeli i mieć 2 fragi i reszta zgonów a nagle upitolić zwycięską rundę gdy reszta już klawiatury pakowała do pokrowca
  • avatar
   chotnik2
   2
   moze w koncu wezmie sie za jakas robote zamiast grac w gierki
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    Czytam niektóre commenty i tak sobie myślę, co to za frustraci siedzą tam po drugiej stronie. Ludzie, skąd w was tyle jadu ?!

    TaZ jest super gościem. Śledzę Jego karierę od około 2005 roku. Wtedy to był Team Pentagram.

    Kończy się pewna epoka ...

    Pzdr
    • avatar
     Marucins
     0
     Kto to jest ten Virtus? kto to jest ten TAZ?
     To ta postać z kreskówek Looney Tunes?
     • avatar
      SirMichael
      -2
      who cares?
      • avatar
       wiktorn86
       -3
       Stary cap to mu nawet na zdrowie wyjdzie. Jakoś nie wyobrażam sobie żeby w moim wieku pajacować przed komputerem. Jedyne co mógł zrobić to odejść sam. Tak jak Bolt w zeszłym roku.
       • avatar
        Macieyerk
        0
        Warto dodać, że według źródeł ostrzeżenie dostał też Neo jak nie poprawi wyników do jest następny to odstrzału. Przemilczę fakt, że byali podczas majoru zamiast trenować csa to grał w PUBG co świadczy, że problemy VP leżą głęboko i wątpię aby zmiana TaZa na Micha wskrzesiła Virtusów.
        • avatar
         aleocb
         0
         To "odchodzi z Virtus Pro" czy zostaje "przeniesiony do rezerwy" bo clickbait'em czuć.
         Póki co, jest ciągle w drużynie.