Telefony

Telefon Samsunga tylko dla twardzieli

Marcin Sieradzki | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Marcin Sieradzki
19 komentarzy Dyskutuj z nami

Samsung ogłosił polską premierę kolejnego twardziela z serii Solid. Najnowszy przedstawiciel ekstremalnej linii Samsung SOLID jest w stanie znieść naprawdę wiele.

Telefon spełnia międzynarodową normę odpornościową IP54 – jest odporny na kurz, zabrudzenia oraz zachlapanie. Dzięki pojemnej baterii 1000 mAh oraz niskiemu poborowi energii, może pozostawać w stanie czuwania nawet do 670 godzin. Samsung SOLID E1130B ma być idealnym rozwiązaniem dla ludzi o praktycznym spojrzeniu na telefon.

Specjalna warstwa Gore Tex chroni umiejscowiony tuż nad wyświetlaczem głośnik, a duże, gumowane klawisze zapewniają łatwość i precyzję obsługi oraz komfort korzystania z komórki nawet w najtrudniejszych warunkach.

W „pancernej” obudowie najnowszego SOLIDA umieszczono kolorowy ekran 1,52” oraz latarkę LED. E1130B umożliwia korzystanie z radia FM oraz dostęp do najważniejszych funkcji poprzez znajdujące się na ekranie głównym ikony skrótów. Model wyposażono w moduł Bluetooth 2.1 oraz funkcje Mobile Tracker 2.0 i Sfałszowane połączenie.

Samsung Solid E1130B będzie dostępny w sprzedaży w cenie detalicznej 169zł.

Specyfikacja:

Źródło: Samsung

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Nie kupiłbym już niczego z etykietą Samsung. Do kupionego przeze mnie mało popularnego w Polsce S8000 Jet nadal nie opublikowano sterownika USB dla Windows 7 x64, i chyba poczekamy jeszcze długo na takowy.
  Samsung to bardzo niesolidna firma moim zdaniem.
 • avatar
  Konto usunięte
  coś dla mojego brata :D
 • avatar
  barst
  Ogólnie fajny fon, tani, ale jedno mnie wręcz razi: po co mu dzwonki mp3, polifonia 40-tonowa jak pamięć wewnętrzna < 1MB? A do tego brak możliwości jej rozbudowania?
 • avatar
  Konto usunięte
  Bo to na papierze ładnie wygląda.
 • avatar
  Jakub Kralka
  NIE.
  a) bo to Samsung
  ( w zasadzie kolejne powody nie są potrzebne, ale...)
  b) jak to wygląda...
  c) co to potrafi...
 • avatar
  Pborofski
  Na żaglówkę w sam raz - mój E90 ciągnie wilgoć i po tygodniu przestaje funkcjonować... Poza tym wkurza mnie ładowanie co chwila go - tutaj długo trzyma :) Do tego nie kosztuje dużo :)
 • avatar
  kubbak
  Ad. c. Wbijać gwoździe :P.
 • avatar
  Konto usunięte
  A ja to kupię. Pracuję na budowie, gdzie padły mi już dwa telefony. Jak znalazł!
 • avatar
  Puasky
  Już sama zgodność z normą IP54 mówi wszystko o telefonie i odbiorcy docelowym. Pracując na budowie czy w lesie kto ma czas oglądać filmy i słuchać mp3 (chociaż te radio to nie wiem po jaką cholere wsadzili :) ?? Te 1 mega pamięci jest w zupełności wystarczające na pomieszczenie kontaktów i smsów.
 • avatar
  Wiscoo
  A jak dla mnie Szajsung to dobra firma - mam Omnię HD od sierpnia zeszłego roku i ABSOLUTNIE żadnych problemów.:) A co do designu... Kwestia gustu, przedstawiony tutaj telefon, to "cegła użytkowa", a cena jest bardzo przystępna (no i taktyczny Gore-Tex included:D)

  Pozdrawiam.;)
 • avatar
  Warmonger
  Interesujące rozwiązanie, zamiast kolejnej generacji urządzeń z milionem zbędnych bajerów dostajemy niezawodny telefon pancerny. Czekam na (crash)testy :D
 • avatar
  asffaf
  Prawda jest taka że Samsung robi telefony wcale nie gorsze niż Nokia.
 • avatar
  azazello86
  Zdaje mi się że już jakieś poł roku - rok temu już go widziałem. Nawet chyba były gdzieś crash testy na chipie. Wg mnie ciekawa konstrukcja.