• benchmark.pl
 • Gry
 • Terminator Resistance na zwiastunie - nowa, polska strzelanka
Gry

Terminator Resistance na zwiastunie - nowa, polska strzelanka

przeczytasz w 1 min.

Czekacie na film Terminator: Mroczne przeznaczenie? W podobnym okresie zadebiutuje także Terminator Resistance, kolejna gra znad Wisły.

Tytuł nie jest przypadkowy, udało się pozyskać licencję na doskonale rozpoznawalną markę. Również w kwestii gatunku nie można mówić o zaskoczeniu, postawienie na strzelankę z perspektywy pierwszej osoby wydaje się jak najbardziej trafione.

Fabuła będzie powiązana z filmową sagą, aczkolwiek można spodziewać się nowych wątków i postaci. Gracze zostaną zabrani do postapokaliptycznego Los Angeles, 31 lat po Dniu Sądu. Wydarzenia koncentrują się na postaci Jacoba Riversa, żołnierza Ruchu Oporu dowodzonego przez Johna Connora. Przeciwnikami będą tu oczywiście maszyny, także te znane z filmów (między innymi T-800). Można nastawiać się przy tym na szeroki arsenał i kilka elementów RPG.

Terminator Resistance zwiastun

Wypada wspomnieć słowem o twórcach. Za Terminator Resistance odpowiada Teyon Games, które już wcześnie zabrało się za inną kultową kinową markę. Rambo: The Video Game nie zostało przyjęte najlepiej, pozostaje mieć nadzieję, że tym razem uda się przygotować ciekawszą i lepszą grę.

Terminator Resistance ma już ustaloną datę premiery. Gra trafi do sprzedaży 15 listopada (nieco później w Ameryce Północnej). Będzie dostępna na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Reef Entertainment

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  rahimpfk
  2
  Premiera tuż tuż, a ja pierwsze słyszę o tytule... Szkoda, ktoś spaprał marketing. Ale sam trailer miodny.
  • avatar
   matikiller
   1
   O ile kibicuję polskim firmom, o tyle to dzieło zapowiada się raczej słabo. Ogólnie jest pewna reguła, która powoduje, że znakomita większość adaptacji czy to filmów, na gry, czy gier na filmy, kończy się katastrofą. Jeśli to będzie "tylko" zwykła strzelanka bez innowacji, to raczej skończy ze słabymi ocenami. No chyba, że się pozytywnie rozczaruję.
   • avatar
    lkozierowski
    0
    trailer zrobiony świetnie, zobaczymy, co dalej...
    • avatar
     pawluto
     -1
     Tragedia...Już trailer gry odrzuca od niej ! Teyon Games to druga liga wśród producentów gier ...Jak nie trzecia...
     • avatar
      bruner
      -1
      Zapowiada sie konkretna kiszka :D
      • avatar
       alien666
       0
       Jak na razie żaden growy Terminator nie był niczym konkretnym.Jeżeli zrobią to samo,co z Rambo (gra po sznurku) to mamy pewny CRAP.
       • avatar
        levusek1992
        0
        Animację nie wróżą nic dobrego :D