Gry

Test Drive Unlimited 2 coraz bliżej

przeczytasz w 1 min.

Studio Eden zdradza szczegóły na temat nadchodzącego TDU2. Znamy m.in. daty premier i atrakcje pre-ordera.

 Warto przeczytać:
 

Nowości z serii Battlefield

Pierwsza część Test Drive Unlimited, która miała swoją premierę prawie cztery lata temu była naprawdę dobrze przyjętą samochodówką. Teraz Eden Studios kończące prace nad kontynuacją zapowiada sporo rewolucji.

Po pierwsze, gra ma być nastawiona na społeczność. Będziemy mogli porównywać swoje wyniki z ludźmi z całego świata, mierzyć się z nimi w wyścigach, ale także... przejechać się wozem kolegi. Nie będzie też przeszkód, żeby wyjść zza kółka, obejrzeć swoją maszynę od zewnątrz i pospacerować wzdłuż rzędów innych pojazdów. Dla zwiększenia poczucia indywidualność dodano szczegółowy edytor postaci. Ktoś może powiedzieć, że to przerost formy nad treścią, ale przynajmniej zmniejsza szansę na pomylenie właścicieli bryczek.

Dostaniemy zarówno całą masę sportowych aut (jak Dodge Viper SRT-10, McLaren MP4-12C), jak i terenowe cacka (m.in. Audi Q7, Hummer). Dla tych, którzy zamówią grę w pre-orderze przewidziana jest możliwość odblokowania dodatkowych maszyn. Ich wizualizacja jest dostępna w specjalnym materiale video dostępnym na oficjalnej stronie.

Najnowszy film z gry, umieszczony w sieci dwa dni temu, pokazuje poza samymi pojazdami piękną, słoneczną wyspę, po której przyjdzie nam śmigać. Trochę martwią mnie rozmyte i plastikowe modele postaci oraz pojedynczych obiektów, ale mam nadzieję, że do premiery doszlifuje się jeszcze ten, jak i wiele innych elementów.

Gra ukaże się na rynku zachodnim 8.02.2011, do Europy natomiast wkroczy trzy dni później. Polscy gracze dostaną ponoć pełną lokazlizację tekstową i głosową z udziałem gwiazd. Pożyjemy, zobaczymy. Na razie warto odświeżyć sobie pamięć o serii przechodząc kolejny raz Test Drive Unlimited z nadzieją, że już niedługo dostaniemy to samo tylko lepsze, szybsze i z większymi możliwościami.

Źródło: TDU2

 

Komentarze

20
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Już nie mogę się doczekać oby gierka była taka jak się zapowiada
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Jako beta tester mogę powiedzieć Wam, że gra jest świetna, tylko model jazdy niszczy wszystko... jedyne do czego mogę porównać to NFS Shift na komórce...
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Ja tą grę biorę w ciemno :D
    • avatar
     okar19
     0
     Dokładnie model jazdy jest do niczego.
     A tak to nie mam nic do zarzucenia
     • avatar
      Patrick.
      0
      Czekam z niecierpliwością : P
      • avatar
       lwses
       0
       model jazdy do niczego !! to kiere kupcie !! to nie będziecie głupot pisać na temat sterowania
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Nie mogę się doczekać :)
        • avatar
         XaRaDaS
         0
         Hahahaha terenowe cacka Audi Q7 ;)
         • avatar
          HemaN
          0
          Również grałem w Betę i niestety muszę potwierdzić, że model jazdy to jakieś nieporozumienie, kompletny brak realizmu. Nie twierdzę, że ta gra powinna być symulatorem, ale jakiś poziom realizmu powinna jednak trzymać.....
          • avatar
           Konto usunięte
           0
           ciekawe czy będzie zabugowana jak pierwsza część (podskakujące samochody, samochody pojawiające się przed maską znikąd), które praktycznie uniemożliwiały grę.
           • avatar
            Konto usunięte
            0
            Jak zobaczyłem to zdjęcie to mnie ciarki przeszły :) kupuje w ciemno
            • avatar
             Kiziea
             0
             Spóźniony zapłon pani redaktor :D, pisałem już o tym w serwisie.