Konkursy

Testy konsumenckie Samsung i Lenovo - zobacz recenzje

przeczytasz w 2 min.

Zobacz miniRecenzje laureatów w testach konsumenckich smartfonów Samsung i tabletów Lenovo.

Testy konsumenckie benchmark.pl to akcja, w której głos oddajemy Wam, czytelnikom serwisu. Za pośrednictwem Blogów benchmark.pl wypożyczamy sprzęt, który użytkownik sprawdza i przygotowuje miniRecenzję. Dzięki temu możecie przeczytać szczere i często trafne opinie zwykłych konsumentów, dla których docelowo projektowany jest sprzęt. Dodatkowo dla najlepszych testerów, których recenzje spodobają się użytkownikom najbardziej przewidujemy naprawdę atrakcyjne nagrody.

Tym razem blogerzy mieli okazję sprawdzić najnowsze smartfony firmy Samsung oraz interesujące tablety od Lenovo. Poniżej znaleźć możecie efekty ich wytężonych, 2-tygodniowych testów. Teraz wy możecie zdecydować, która z recenzji jest najlepsza i kto zostanie nagrodzony sprzętem. A jest o co walczyć. Pamiętajcie też, że w każdej chwili możecie wypożyczyć od nas coś ciekawego i walczyć o comiesięczne wyróżnienia. Szczegóły akcji znajdziecie na stronie informacyjnej Blogów benchmark.pl.

 

Testy smartfonów Samsung Galaxy Note 4 i Edge:zagłosuj w ankiecie

W teście Samsung blogerzy mieli okazję do zapoznania się z najnowszymi smartfonami Samsung Galaxy Note 4 oraz Samsung Galaxy Note Edge. Do recenzji przekazaliśmy aż 10 urządzeń, a dla najlepszych tekstów czekają dwa telefony Samsung Galaxy Note 4, z czego jeden z elegancką osłonką. Teraz Ty możesz zagłosować na najlepszy test.


Samsung Galaxy Note 4 - Recenzja

 

Galaxy Note 4 - test znakomitego phabletu Samsunga

Samsung Galaxy Note 4 pod okiem Wrednego, czyli co w trawie piszczy!

Wiosenny test Samsung Note Edge

 

Samsung Galaxy EDGE - obiektywny test

 

Samsung Galaxy Note Edge - niebanalna forma innowacji

Samsung Galaxy Note 4 - test

 

Samsung Galaxy Note Edge - Hit czy kit?

 

GALAXY Note 4, czyli topowy phablet marki Samsung

Samsung Galaxy Note 4 - gigant z aluminium

 

 

Testy tabletów Lenovo Yoga:zagłosuj w ankiecie

W teście Lenovo pod czujnym okiem testerów znalazły się 4 tablety: Lenovo Yoga Tablet 2 Pro, Lenovo Yoga Tablet 2 8" oraz dwie sztuki Lenovo Yoga Tablet 2 10", jedna z systemem Android, druga z Windowsem. Nagrodą za najlepszy tekst jest z kolei tablet Lenovo TAB 2 A7-30. Również tutaj o zwycięstwie danego użytkownika decyduje Twój głos.


Lenovo Yoga Tablet 2 10" Android - Danie Główne, czy Przystawka?

Lenovo Yoga 2 - ilość tabletu w tablecie

 

Małe jest piękne, ale duży może więcej

 

Recenzja Lenovo YOGA Tablet 2 8"

 

Źródło: Inf. własna

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    KMyL13
    4
    Pewno nie na temat, ale w pewnym momencie złapałem się za głowę i zacząłem się zastanawiać nie nad tym, dlaczego na grafice do jednej z recenzji jest Sasha Grey, tylko nad tym czy to dobrze, że rozpoznałem tam Sashę Grey (゜-゜)