Gry PlayStation 4

The Last of Us Remastered uzyskało status gold

przeczytasz w 1 min.

To oznacza, iż wszelkie prace zostały ukończone i tytuł ten jest już na prostej drodze do sklepów, w których pojawi się 29 lipca.

The Last of Us Remastered gra

Pojawia się sporo głosów, iż na PlayStation 4 mało jest nowych tytułów, a nieco za dużo tych, które po drobnych zmianach trafiają na nową konsolę po wcześniejszej wizycie na PlayStation 3. W przypadku The Last of Us nikt jednak nie narzeka.

Produkcja studia Naughty Dog to w zgodnej opinii jedna z najlepszych gier, jakie pojawiły się w całej historii PlayStation 3. Doskonałe recenzje i dobra sprzedaż skłoniły twórców do podrasowania grafiki, zmiany kilku innych elementów i wypuszczenia gry pod szyldem The Last of Us Remastered na nową platformę Sony. Premiera gry jest już coraz bliżej i wygląda na to, że nic jej nie zagraża.

Mike Yosh, główny animator gry, poinformował, iż The Last of Us Remastered uzyskało status gold. To oznacza, iż wszelkie prace zostały ukończone i tytuł ten jest już na prostej drodze do sklepów, w których pojawi się 29 lipca.

Jednocześnie potwierdzono też, że gra działać będzie w rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na sekundę. Właścicielom PlayStation 4 nie pozostaje nam zatem nic innego, jak czekać na premierę.


Źródło: videogamer, youtube, mediastinger

Komentarze

55
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Lonnger
  3
  Muszę w końcu zakupić ten tytuł... w końcu to był jeden z paru powodów zakupu konsoli:)
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Gra z serii "podążaj tylko tym tunelem, a nie innym", aby konsolowcy nie musieli za dużo myśleć.
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Dzieci i gimba , wynocha na basen , albo do lasu , won od komputera ...
    • avatar
     Konto usunięte
     -2
     Super :D
     • avatar
      Konto usunięte
      -2
      Ciekawe czy benchmark napisze o Divinity Original Sin

      Bo to już jest KURWA przegięcie. Odpaliłem tą gierkę z najnowszym patchem, pograłem 10 minut i wypierdzieliło mi całego windowsa! To nie jest żaden żart. Tak go rozwaliło, że nawet przywracanie systemu nie pomogło. Teraz piszę ze świeżo postawionego systemu z danymi na szczęście zachowanymi

      Jeżeli ktoś ma Radeona i jest mu miłe życie jego systemu to niech nie odpala na razie tej GRY!
      • avatar
       Kubuś73
       -14
       Czekamy na ból dipu pc'towców :)
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Kryst85 - po jakie gówno komentujesz newsa dotyczącego gry o której nie masz pojęcia, w którą nigdy nie zagrasz i która cie przerasta? Sprawdź lepiej czy sterowniki ci sie zaktualizowały i wracaj do kanterstrajka. Nie do wiary co za debil.