Gry komputerowe

Tworzenie Simów w czwórce intuicyjne jak nigdy

przeczytasz w 1 min.

Nowy materiał wideo pokazuje Kreatora Simów w The Sims 4.

The Sims 4 simy

The Sims to seria gier, którym zarzucić można wiele, ale co do jednego nikt chyba nie ma wątpliwości – produkcje te mają swój, specyficzny, bo specyficzny, ale wciąż – urok. W zależności od wybranego typu rozgrywki gracz może wcielić się w miliardera albo boga – stąd też chętnych jest naprawdę wielu. Już w tym roku światło dzienne ujrzy nowa, czwarta już odsłona serii The Sims

Studio Maxis zapowiada ogromne zmiany, będące wynikiem zastosowanie nowej platformy technologicznej. Od jakiegoś czasu wiemy już, że poczyniono spore postępy w kwestii inteligencji Simów i ich uczuciowości, która ma być teraz znacznie głębsza. W ostatnim materiale producenci pokazują, że już sam proces tworzenia postaci będzie znacznie bardziej urozmaicony. 

Kreator został bowiem rozbudowany i zmodyfikowany w taki sposób, by jego obsługa była prosta i intuicyjna. Cały system funkcji Stwórz Sima został określony przez twórców jako „rzeźbienie jak w glinie”. W najprostszych słowach oznacza to, że za pomocą myszki będziemy mogli dowolnie kształtować poszczególne fragmenty wirtualnego ciała. Dzięki temu gracze mają mieć możliwość stworzenia dokładnie takiej postaci jakiej chcą. 

Jak to wszystko działa możecie zobaczyć na wspomnianym wcześniej, a opublikowanym poniżej filmiku:

Ujawnienie kolejnych informacji o grze The Sims 4 firma Electronic Arts zapowiedziała na targi E3 2014, a konkretnie na poniedziałek, 9 czerwca. Premiera „czwórki” planowana jest natomiast na tegoroczną jesień.

Źródło: EA

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  TimeShadow
  9
  w Rosji gra będzie dostępna jedynie dla osób powyżej 18 roku życia ze względu na to że w grze można stworzyć związki tej samej płci a samo EA ma się dobrze w środowisku lgbt, jak nie lubię Rosji za to co teraz wyprawiają to akurat z tym się zgadzam, tam takie związki mają ciężko bo reguluje to prawo a Europa w tym Polska ciągnie w stronę "cosiów" z brodami, nie żebym był nietolerancyjny czy coś ale reklamowanie czy promowanie odmienności to nie tędy droga, tak samo jak obnoszenie się ostatnio z tym jakim się jest człowiekiem i jaką się ma orientację. Moim zdaniem orientacja to coś normalnego na co nie powinno się zwracać uwagi bo to zwykła codzienność a oni usilnie wymachują tym na wszystkie strony, im ciszej będzie tym szybciej nikomu nie będzie to sprawiało problemów a tak to tylko zainteresują tych ludzi którzy nie powinni się tym interesować i będzie dym. Wszystko dąży do tego że margines zaczyna mieć coraz większe prawa i jak tak dalej pójdzie to żona i dziecko to będzie coś dziwnego i trzeba będzie się z tego tłumaczyć.

  "The Sims 4 w myśl podpisanej przez Putina ustawy głosi „propagandę nietradycyjnych relacji” przez co nie może być rozpowszechniane wśród nieletnich. Co ciekawe, The Sims 3, gdzie także dostępne są związki simów tej samej płci jest dostępny do kupienia już dla 12-latków. Podobnie jest zresztą z Sims 2, choć w tamtej wersji gry nie nazywano tego typu relacji jako małżeństwo, a jako związek. Tym niemniej, możliwe było nawet posiadanie dziecka, które zamawiało się jak pizzę – przez telefon…"
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   No i ciekawe czemu w Simsach nie ma opcji wyznawanej religii, świątyń i czynności modlitwy?