Gry komputerowe

W The Sims 4 wszystko kręci się wokół osobowości - wideo

przeczytasz w 1 min.

Opublikowane zostały dwa nowe zwiastuny, które koncentrują się na tym, co w czwórce ma być najistotniejsze – na osobowości.

The Sims 4 diament

Do premiery czwartej odsłony symulatora życia The Sims nie pozostał już nawet miesiąc. Firma EA robi więc co może, aby zachęcić jak największą liczbę graczy do swojej najnowszej produkcji. Światło dzienne ujrzały właśnie zupełnie nowe zwiastuny, które koncentrują się na tym, co w czwórce ma być najistotniejsze – na osobowości.

The Sims 4 to gra, w której wiele elementów ma ulec znaczącym poprawkom. Zmiany dotkną zatem między innymi kreatora postaci czy trybu budowania domów. Całość ma być bardziej intuicyjna i bliższa realizmowi. Nie może zatem obejść się bez modyfikacji w systemie osobowości Simów. Każda postać ma mieć swoje charakterystyczne cechy, które faktycznie wpływać będą na rozgrywkę.

Prezentując najnowsze zwiastuny swojej gry firma EA jasno dała do zrozumienia, że The Sims 4 to przede wszystkim „dynamiczna, angażująca emocjonalnie rozgrywka, w której wybory gracza wpływają nie tylko na teraźniejszość, ale na całą drogę życia Simów”. Na potwierdzenie tych słów opublikowane zostały dwa materiały wideo – na pierwszym poznajemy Borysa, a na drugim Amber. …Zresztą zobaczcie sami:

Premiera gry The SIms 4 planowana jest na 4 września bieżącego roku.

Źródło: The Sims Polska

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  17
  Typ z pierwszego filmiku wyglada jak Siara z Kilera
  • avatar
   Devio
   0
   haha dokładnie ;]
   • avatar
    baca130
    -4
    fajna gierka... ale tyko dla dzieci.